.

Останні пости

Дерев'яні павільйони на EXPO 2020

LIGNO Admin Oct 17, 2021 Новини 0Коментарі

EXPO 2020 Dubai це всесвітня виставка, яка проходить з 1 жовтня 2021 року до 31 березня 2022 року. Міжнародне бюро виставок обрало Об'єднані Арабські Емірати, а саме Дубай, місцем організації ще в 2013 році, з тих пір велася активна і масштабна підготовка до цього заходу.

У Всесвітній виставці EXPO 2020 взяли участь 192 країни і вперше у кожної буде власний павільйон. Головна мета учасників демонстрація технологічного, архітектурного та культурного прогресу. Кожен павільйон це унікальна екосистема, де ви зможете познайомитися з країною та її особливостями, не залишаючи ОАЕ!

Експо-2020 розділена на 3 тематичні зони, які відповідають актуальному поряду денному:

Сталий розвиток. Сонячний колектор оточений зеленою зоною, яка втілює ідею очищення Землі, гармонію з природою, свідоме споживання і стійкий шлях до майбутнього.

Можливості. Величезна територія під спіральним навісом, символізує спроби людини змінити світ і створити нове, втілити ідеї в реальність.

Мобільність. Будівля майбутнього, яка демонструє здатність людства до постійної еволюції, зміни способу життя, обміну досвідом і знаннями між культурами.

 

Найбільш вражаючі павільйони з дерева

Павільйон Польща

Павільйон розташований у тематичній зоні «Мобільність». Займає площу понад 2000 квадратних метрів, має дерев'яний фасад і кінетичну скульптуру, що символізує зграю перелітних птахів. На виставках представлені експонати, які змушують задуматися про природу людини, творчості, зв'язках і розвитку.

 

Павільйон Угорщина

Цей багатоповерховий фахверк розташований в області «Мобільність», має площу 1927 квадратних метрів, а при його спорудженні задіяно понад 560 тисяч кілограмів деревини. Архітектура угорського павільйону має відмінні характеристики: використовуються виключно натуральні матеріали (в основному дерево), вигнуті поверхні, вільні простори.

 

Павільйон Словенія

Павільйон Словенії розташований в районі «Сталий розвиток», займає 1550 квадратних метрів виставкової площі. Фасад павільйону представляє словенський ліс, біля будівлі висаджені дерева, а дах виготовлений ​​з дерев'яних балок і нагадує форму сита. Споруда демонструє повагу країни до екологічного підходу, творчості та інновацій.

 

Павільйон Литва

«Openarium» – таку назву носить литовський павільйон, він знаходиться в секторі «Сталий розвиток» і висловлює відкритість країни для всього нового: креативу, спільності, сталого розвитку. Двоповерхова будівля вражає дерев'яними конструкціями та декоративними віконницями, прикрашеними традиційними мотивами. Дерево було обрано в якості основного матеріалу, оскільки втілює екологічність, затишок і природність.

 

Павільйон Великобританія

«Поетичний» павільйон знаходиться в тематичній зоні «Можливості», він присвячений розвитку штучного інтелекту і пізнання космосу. Має круглий дерев'яний фасад з виступаючими рейками, побудований з панелей поперечно-клеєного брусу, щоб зменшити його вплив на навколишнє середовище. Тут ви можете взяти участь в колективному проекті та записати своє послання для інопланетних цивілізацій.

 

Павільйон Бельгія

Бельгійський павільйон носить назву «Зелений ковчег», знаходиться в районі «Мобільність». Він символізує розвиток зелених міст, завдяки технологічному і науковому прогресу. Загальна виставкова площа займає 500 квадратних метрів. Архітектура поєднує в собі перфекціонізм і романтичність: багато зелені, натуральні матеріали, дерево, симетрія і точність.

 

Павільйон Швеція

Шведський павільйон «Ліс», розташований в зоні «Сталий розвиток». Для його будівництва були використані тільки натуральні матеріали, замість сталі та бетону. Архітектори переслідували екологічні ідеї при створенні, принципи циркулярної економіки, інноваційні технології в сфері біології. Концепція побудови відтворити густий скандинавський ліс і привнести елементи арабського дизайну.

 

Павільйон Азербайджан

«Насіння для майбутнього» азербайджанський павільйон, знаходиться в секторі «Сталий розвиток», складається з природних матеріалів, в тому числі з дерева. Павільйон має три рівні та разом із виставковою площею займає 550 квадратних метрів. Дах створений у вигляді листка, що символізує енергію життя. Мета проекту стимулювати створення зрозумілого і позитивного майбутнього нашої планети прямо зараз.

 

Павільйон Канада

Канадський павільйон це вражаюча дерев'яна конструкція, яку ви можете знайти на території «Сталого розвитку». Її особливість дерев'яний гратковий фасад. У будівництві об'єднані красива природа Канади і архітектура арабського світу, а основна концепція – це об'єднання народів для забезпечення кращого майбутнього.

 

Павільйони із використанням деревини у дизайні

Павільйон Фінляндія

Фінський павільйон «Сніговий мис» має лаконічну і функціональну конструкцію, займає територію «Мобільність». Нагадує арабський намет із дерева. Увібрав в себе дизайн фінської архітектури, а також арабські елементи. Родзинкою павільйону є просторий хол «Ущелина», який виконаний з дерева.

 

Павільйон Марокко

Місце розташування павільйону Марокко – тематична зона «Можливості». У конструкції будівлі продемонстровані всі тонкощі традиційної марокканської архітектури і нових методів будівництва. Фасад виконаний з екологічно чистих матеріалів утрамбованого ґрунту, а оформлення всередині та інсталяції з натурального дерева.

 

Павільйон Сінгапур

Сінгапурський павільйон ілюструє саме місто і його природу, тут представлено більше 170 різновидів рослин. Оформлення великою кількістю зелених насаджень занурює відвідувачів у справжні тропічні джунглі. Цей павільйон уособлює еталонний приклад міського середовища. Якщо хочете відвідати експозицію даної країни прямуйте до частини виставки «Сталий розвиток».

 

Павільйон Сталий розвиток

«Sustainability» – це і зона розміщення, і незалежний павільйон, який також називають «Терра». На 130-метровому навісі встановлено 4912 сонячних панелей. Головна мета архітекторів змінити людські звички та привести людей до усвідомлення необхідності раціонального споживання ресурсів Землі.

Слідкуйте за LIGNO блогом, з нами ви завжди будете поінформовані про найактуальніші новини, оскільки ми знаходимося у вирії подій!

Теги виставка

Залишіть свій відгук


*
*
*
*