.

.

ОПЛАТА

Ви можете здійснити оплату такими способами:

Он-лайн оплата. Здійснюється через систему он-лайн платежів LiqPay. Вказуються реквізити банківської платіжної картки на відповідній платіжній сторінці. Оплата може бути здійснена в 203 країнах світу з карток Mastercard/Visa будь-якого банку.

Готівкою у відділенні. Оплата здійснюється у відділенні обраної служби доставки при отриманні покупки. Перед оплатою Ви можете попередньо оглянути замовлення, щоб переконатися, чи товар є неушкодженим.

Готівкою кур’єру. Оплата кур’єру служби доставки при отриманні покупки. Перед оплатою Ви можете попередньо оглянути замовлення, щоб переконатися, чи товар є неушкодженим.

Безготівкова оплата. Оплата за покупку по безготівковому розрахунку здійснюється після виставлення рахунку-фактури. Відповідний рахунок-фактуру Вам буде відправлено на вказану при оформленні замовлення електронну пошту.

При оформленні замовлення даним способом, юридичній чи фізичній особі-підприємцю необхідно надати копії чи скан-копії таких документів: свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво-платника ПДВ (при наявності), свідоцтво платника єдиного податку (при наявності).

Валюти, в яких можна оплатити покупку:

– Євро (EUR)

– Гривня (UAH)

Долар США (USD)

Зверніть увагу! Якщо Ваша кредитна/дебетова банківська платіжна картка чи інший метод платежу встановлені не у валюті вашої покупки, то кінцева ціна буде знята у валюті вашої картки. Вона буде розрахована (конвертована у валюту картки) та знята банком-емітентом вашої банківської платіжної картки. Всі замовлення розміщуються LIGNO market, який є українським інтернет-магазином, відповідно емітент вашої картки чи постачальник методу платежу може застосувати інші збори міжнародного банку. LIGNO market не контролює таких зборів і не може передбачити їх розмір. Щоб отримати детальнішу інформацію про потенційні збори та стягнення, рекомендуємо Вам зв’язатись із вашим банком-емітентом перед здійсненням замовлення.

Умови оплати:

1. Для вашої безпеки ім’я та адреса в рахунку повинні співпадати з вказаними для кредитної картки чи іншого методу оплати. LIGNO залишає за собою право скасувати замовлення, яке не відповідає вказаному чи нашим іншим критеріям безпеки.

2. При здійсненні он-лайн оплати через систему он-лайн платежів LiqPay з допомогою банківської платіжної картки чи іншого способу платежу, кошти за товар (із відміткою «В наявності») будуть списані тільки після відправлення покупки клієнту. Однак попередня авторизація коштів (резервація коштів на загальну суму покупки) буде здійснена одразу після розміщення замовлення.

3. При здійсненні он-лайн оплати через систему он-лайн платежів LiqPay з допомогою банківської платіжної карти чи іншого способу платежу, кошти за товар (із відміткою «Передзамовлення») будуть списані одразу після розміщення замовлення.

4. Ціни, які вказані на веб-сайті, не включають будь-яких податків та зборів. При замовленні товару, який буде доставлятись з-поза меж України, може стягуватись додаткова плата за митне оформлення товару.

Якщо у Вас виникли додаткові запитання, зв’яжіться з нами.

 

ДОСТАВКА

Способи отримання товару:

Самовивіз з відділення Нової пошти. Отримати своє замовлення Ви зможете в одному з відділень, адресу яких можна знайти на сторінці оформлення замовлення, а також на веб-сайті Нової пошти.

Термін доставки складе від 1 до 5 робочих днів. Графік роботи необхідних відділень Ви можете отримати на веб-сайті Нової пошти.

Вартість доставки складає від 20 до 1450 грн і залежить від ваги, габаритних розмірів товару та відстані доставки. Точну вартість доставки Ви можете перевірити тут.

Самовивіз із відділення Укрпошти. Отримати своє замовлення Ви зможете в одному з відділень, адресу яких можна знайти на веб-сайті Укрпошти.

Термін доставки складе від 1 до 25 робочих днів. Графік роботи необхідних відділень Ви можете перевірити тут.

Вартість доставки по Україні складає від 9,6 до 60 грн і залежить від ваги, габаритних розмірів товару та відстані доставки. Точну вартість доставки по Україні Ви можете перевірити тут.

Вартість доставки по Україні при вазі товару понад 30 кг складає від 300 грн. Точну вартість доставки товару вагою понад 30 кг Ви можете перевірити тут.

Вартість доставки на міжнародні відправлення складає від 0,6 до 215 дол. США і залежить від ваги, габаритних розмірів товару, способу доставки тощо. Точну вартість доставки Ви можете перевірити тут.

Самовивіз із точки продажу, складу, головного офісу, представництва наших партнерів, продукцію виробництва яких Ви придбаєте. Адресу місця самовивозу замовлення Ви зможете переглянути під час оформлення замовлення, а також її буде повідомлено на вашу електронну пошту, вказану при оформленні замовлення.

Доставка кур'єром за вказаною адресою. Отримати своє замовлення Ви зможете не виходячи з дому, чи безпосередньо у місце призначення. Термін доставки складе від 1 до 25 робочих днів. Точну вартість доставки Ви зможете побачити, оформивши замовлення та вказавши адресу, куди необхідно здійснити доставку.

Інший спосіб доставки. Актуально для великогабаритних товарів. Можна обрати будь-яку службу доставки. Узгоджується з менеджером LIGNO в телефонному режимі після вибору даного способу доставки та оформлення замовлення.

Додаткові транспортні компанії:

– Justin

– Міст Експрес

– Ін Тайм

– Делівері

– Автолюкс

– DHL

Зверніть увагу!

1. Продукція деяких категорій інтернет-магазину LIGNO має великі габаритні чи/та вагові характеристики. Тому, залежно від обраного способу доставки, вартість та терміни доставки можуть відрізнятись від вище вказаних. Доставка товару з габаритними розмірами більше 2 м, а також вагою окремої одиниці товару понад 100 кг узгоджується з менеджером інтернет-магазину індивідуально. Вартість доставки (кур'єром) буде повідомлено лише після узгодження служби доставки з клієнтом.

2. При отриманні замовлення будь-яким з вище наведених способів необхідно показати уповноваженим на видачу товару особам документ, що посвідчує особу.

3. Доставка здійснюється тільки за адресою, вказаною в замовленні. Після відправлення замовлення внесення змін не допускається.

Якщо у Вас виникли додаткові запитання, зв’яжіться з нами.