.

.

 

На цій сторінці ви можете оформити замовлення на вироби з деревини за індивідуальними характеристиками та дизайном, ознайомитися з можливостями виробництва на замовлення, а також оцінити переваги замовлення на онлайн платформі виробів з дерева LIGNO.

Обрати та купити готові товари з дерева ви можете у розділіКаталог.

 

ДЛЯ КОГО ПРИЗНАЧЕНА ПОСЛУГА?

Оптовики. Пропонуємо виготовлення оптових замовлень в необмеженій кількості виробів з дерева за вашими характеристиками з можливістю стабільних поставок.

Дистриб'ютори. Організуємо виробництво та постачання якісної продукції з дерева у визначений термін, з можливістю адаптації пакувальних та маркетингових матеріалів. Організуємо доставку до вашого складу.

Бренди. Виготовимо виріб з дерева та брендові супровідні матеріали (коробки, буклети, листівки, бірки тощо) за вашим унікальним дизайном. Суворий захист конфіденційності ваших брендових атрибутів гарантуємо у договірний спосіб.

HoReCa. Реалізуємо стильний дизайн та забезпечимо високу якість товарів з дерева для вашого ресторану, кафе чи готелю, а також можливість персоналізувати продукцію згідно особливостей вашого приміщення.

Приватні особи. Виготовляємо не тільки оптові партії, але і роздрібні замовлення згідно вашого креслення за вигідними цінами. Створіть природню та затишну атмосферу у вашому домі чи офісі, завдяки використанню дерев’яних меблів, декору та аксесуарів.

 

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ ВИРОБІВ З ДЕРЕВА НА LIGNO

1. Конкурентні та вигідні ціни. Завдяки ефективному та продуманому підходу до організації виробництва та ціноутворення, пропонуємо конкурентні, на українському ринку, ціни.

2. Короткі терміни виробництва. Завдяки високотехнологічному обладнанню та великим виробничим потужностям, а також належному плануванню завантаженості, реалізуємо ваше замовлення у найкоротші можливі терміни.

3. Немає обмежень щодо об’єму замовлення. Ви можете замовити як 1 невеликий товар, так і велике оптове замовлення з різними видами та комбінаціями виробів з дерева під ключ.

4. Відповідальність у співпраці. Віддаємося своїй роботі на 100 відсотків, прагнемо налагодити довготривалу співпрацю та дотримуємося зазначених термінів і домовленостей. Все узгоджене та вимоги до продукції закріплюємо у договорі. 

5. Гарантія якості. Маючи багаторічний досвід роботи у деревообробній галузі, відповідаємо за якість продукції та моніторимо її на усіх етапах. Наша мета – забезпечити вас продукцією готовою до експлуатації, без будь-яких недоліків чи пошкоджень.

6. Професійний експортний департамент. Завдяки професійному експортному департаменту, організуємо підготовку продукції до експорту, надамо повний супровід та здійснимо безпечну поставку на умовах Incoterms 2020 в будь-яку країну чи регіон, не залежно чи це дерев’яні іграшки, чи великогабаритні дерев’яні будівельні матеріали.

7. Індивідуальний підбір розмірів, дизайну та конструкції. Ви маєте змогу персоналізувати виріб під власні критерії та побажання. Ми допоможемо сконструювати ваш виріб і розробити упакування, виготовимо зразки для оцінки.

8. Висококласний сервіс. Ми пропонуємо не тільки якісні та модні вироби з дерева, але й професійні поради, швидкий зворотній зв'язок, приємне спілкування.

 

КАТЕГОРІЇ ВИРОБІВ З ДЕРЕВА ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Меблі. У цій категорії доступні будь-які дерев'яні меблі на ваш вибір: обідні столи, журнальні столики, серванти, крісла, дивани, ліжка, табурети, дитячі меблі. Ви можете сконфігурувати дерев’яні меблі за породою деревини, кольором, розмірами, дизайном, а також стилем: модерн, арт-деко, хай-тек, мінімалізм, лофт та інші.

Предмети освітлення. На ваш вибір ви можете замовити люстри, бра, настільні та підлогові лампи. Доступний асортимент порід деревини для виготовлення предметів освітлення на замовлення: горіх, дуб, ясен тощо. Ви можете створити власний неповторний дизайн освітлення для дому, офісу чи HoReCa, обрати колір покриття вашої лампи, необхідну довжину кабеля кріплення люстри, яскравість освітлення тощо. Наші готові лампи та світильники відрізняються найвищою якістю.

Декор. Для прикраси приміщення і створення комфортної атмосфери найкраще підійде декор та декоративні вироби з дерева, які ви змогли самостійно змоделювати, а ми – втілити у життя. Виготовимо на замовлення такі прикраси як інтер'єрі картини з дерева, дерев’яні настінні годинники, дзеркала з дерев’яною рамою тощо, які пасуватимуть у будь-який стиль кімнати – від сучасного до класичного. Колір, розмір, порода деревини та форма – створіть унікальний виріб за власним проєктом.

Аксесуари. Дерев'яні годинники, органайзери, підставки, ключниці, тримачі, міні-столики для ноутбуків, ящики – всі ці предмети побуту для комфортного життя виготовимо за вашим індивідуальним замовленням. Якщо у вас є побажання нанести власний логотип, ініціали, обрати матеріал, форму товару – вперед! Разом з  LIGNO можна втілити всі свої фантазії у дизайні  екологічних виробів з дерева.

Кухонні вироби. Високоякісні дерев'яні предмети для кухні від посуду до підставок пропонуємо замовити на власний смак. Доступний вибір конструкції, форми, породи деревини, матеріалу опорядження (натуральні лаки, масла, олії), а також нанесення будь-якого логотипу, причому кількість замовлення не обмежена.

Столярні вироби. Здійсніть замовлення на стінові панелі, вікна, двері, сходи, підлогові покриття з дерева для оформлення інтер'єру будинку, офісу, ресторану, готелю тощо. Пропонуємо велике різноманіття форм, порід деревини, стилів. Здійснимо індивідуальний підбір розмірів, кольорів та відтінків, допоможемо зі встановленням.

Будівельні вироби з дерева. Квадратні бруси різних перерізів, стіновий профільований брус, стіновий клеєний брус, крокви, балки, перекриття, а також супутні плитні вироби з дерева – все це ви можете замовити на LIGNO.

Інші вироби. Ви можете звернутися до нас для оцінки можливості виготовлення на замовлення будь-якої іншої не переліченої вище продукції з деревини.

 

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПРОЦЕС ВИГОТОВЛЕННЯ ВИРОБІВ З ДЕРЕВА

Заготівля деревини. На першому етапі відбувається підбір і заготівля деревини. В залежності від типу виробу визначається спосіб обробки та особливості деревної структури: довжина і діаметр колоди, порода деревини, необхідність корування тощо.

Найчастіше використовують такі породи дерева:

Дуб. Класика серед порід дерева, вона тверда і має жовтувато-коричневий відтінок. Дуб надзвичайно стійкий до зовнішніх впливів і добре піддається обробці. Має красиву текстуру, гарно видно річні кільця. Широко використовується для виготовлення меблів, вагонки, підлоги, шпону та інших виробів.

Ялина. Це м'яка деревина, з чіткими річними кільцями і червоними відтінками. Вона виділяє смоли, які мають приємний запах та корисні для дихальних шляхів людини. Має низьку щільність, але не дивлячись на це з неї виготовляють меблі, шпон, підлогові покриття. Також вона використовується у якості будівельної деревини.

Сосна. Найбільш часто використовувана порода деревини та одна з найдешевших порід, яка має багато переваг: відносно стійка, легка, міцна. Має приємний жовтуватий колір, а ближче до серцевини – рожевий та буро-червоний.

Грецький горіх. Деревина горіхового дерева надзвичайно щільна та міцна, стійка до зовнішніх впливів. Має вишуканий декоративний візерунок, а колір варіюється від світло-коричневого до темно-коричневого і майже чорного. Придатний для виготовлення вишуканих меблів, аксесуарів, кухонних виробів, дверей, підлоги, шпону, вагонки. Грецький горіх вважається найдорожчою в Україні породою дерева.

Ясен. Тверда порода деревини з середньою щільністю та високою міцністю. Ядро має бурий і зеленуватий відтінки, а заболонь білого кольору з рожевим та жовтим переливами.

Отримання пиломатеріалів. Наступним етапом є розпилювання заготовлених колод деревини на частини, у результаті чого отримуємо пиломатеріали. Для виготовлення пиломатеріалів використовуються колоди різних довжин та діаметрів, а також різних якісних характеристик, що залежить від необхідного кінцевого виробу. Пиломатеріали поділяють на обрізні та необрізні, а також за формою на такі види: дошки, бруси, обаполи, бруски, пластини.

– Дошки – пиломатеріали прямокутного перерізу, які мають товщину від 15 мм до 100 мм, а співвідношення довжини до ширини більше 1:2.

– Бруси – найбільш міцні і товсті пиломатеріали, прямокутного чи квадратного перерізу, мають товщину і ширину від 100 мм та більше.

– Обаполи – при поздовжньому розпилюванні зрізається бокова частина колоди, яка може стати відходом первинної деревообробки, бути використана в якості будівельної опалубки чи чорнової огорожі, а також може бути перероблена в тріску для виготовлення плитних матеріалів чи біопалива (паливної тріски, паливних гранул чи пелет).

– Бруски – пиломатеріали прямокутного чи квадратного перерізу, їх товщина не має бути більшою за 100 мм, а ширина не повинна перевищувати товщину більш, ніж у два рази.

– Пластини - розпиляються на дві рівні частини уздовж колоди.

Чорнові заготовки. Виготовлення завдяки професійному деревообробному обладнанню шліфованих або неструганих брусків різних розмірів, наближених до розміру, потрібного для виготовлення меблів, сходів, підлоги, іграшок та інших виробів з дерева. Для виготовлення точних розмірів та форм необхідний наступний етап. На кожному етапі відбувається контроль якості, відповідно браковані заготовки відкидаються та не поступають на наступний етап технологічної обробки.

Чистові заготовки. Різниця між чорновою та чистовою заготовками полягає у ступені обробки поверхні заготовки та розмірів заготовки. Чистова заготовка – це суха чорнова заготовка оброблена до габаритних розмірів деталі.

Шліфування. Процес обробки шліфувальними і різальними інструментами поверхні заготовок. Головною задачею шліфування є надання поверхні гладкої структури, задання потрібного габаритного розміру, вирівнювання та зняття верхнього шару деревини.

Опорядження деревини. Процес, який передбачає покриття деревини захисним та декоративним шаром антисептика, лаку, фарби, олії чи масла з естетичною чи/та захисною метою. Лакофарбові матеріали повинні надійно затримуватися на поверхні деревини для захисту від зовнішніх факторів: вологи, шкідників, тепла, світла, механічних пошкоджень.

Відправлення готової продукції. Після того, як дерев'яні вироби готові до експлуатації, відбувається контроль якості готових виробів, упакування в коробки, складання коробок на палети (у випадку оптового замовлення) та відправка до замовника.

 

ЕТАПИ ВИГОТОВЛЕННЯ ВИРОБІВ З ДЕРЕВА НА ЗАМОВЛЕННЯ

1. Запит на виробництво. Ви заповнюєте онлайн форму, ми обробляємо її, зв’язуємося з вами та обговорюємо деталі.

2. Розгляд технологами LIGNO. Спеціалісти аналізують замовлення, проєктують модель, встановлюють технічні характеристики, при цьому враховують призначення виробу, породу деревини, розміри, опорядження тощо. Вираховують об’єм необхідної сировини та інших виробничих матеріалів, витрати і час виготовлення.

3. Узгодження умов співпраці. Після того, як буде створений макет та відомі усі деталі, переходимо до наступного етапу: обговорення і узгодження ціни, термінів, підписання договору. На цьому етапі може бути виготовлення і доставка зразка вашого виробу.

4. Оплата. Пропонуємо декілька можливостей оплати замовлення:

– 100% передоплата

– 50% передоплата, 50% перед відправленням

– 50% передоплата, 50% після отримання

Ви можете обрати будь-який із запропонованих варіантів, котрий буде для вас найзручнішим. Більше про умови оплати тут.

5. Виробництво. Тепер, коли все ретельно сплановано і обговорено, а також підписано договір, можна приступати до етапу виготовлення, який буде тривати відповідно до узгоджених термінів.

6. Доставка. Готова продукція доставляється у зручний для вас спосіб. Залежно від розмірів та ваги вашого замовлення підбираємо службу доставки. Більше про умови доставки тут.

 

ФОРМА ЗАПИТУ

Для того, щоб створити продукт, який відповідатиме вашим індивідуальним побажанням, прохання заповнити формуВироби з дерева на замовлення”.

Після заповнення форми консультанти LIGNO зв'яжуться з вами по телефону або у будь-який інший зазначений вами в анкеті спосіб (Email, Viber, Telegram, WhatsApp).

Заповнення анкети займе у вас в середньому 15 хв.

Якщо питання у анкеті не відповідають характеристикам продукції, яку ви бажаєте виробити на замовлення, пишіть нам на електронну пошту info@ligno.com.ua. Ми разом сформуємо запит, який буде відповідати вашим критеріям.

 

ЗРОБИМО ВНЕСОК У СТАЛЕ МАЙБУТНЄ РАЗОМ!