.

.

LIGNO – онлайн платформа виробів з деревини створених в Україні. LIGNO допомагає реалізовувати продукцію виробників на українському і міжнародному електронних ринках, надає послуги та інформує про актуальні події в сфері.

Ми прагнемо розвивати український предметний дизайн та віднайти його автентичні риси. Об'єднавши зусилля кращих українських дизайнерів і виробників, LIGNO також впевнено розширює власну лінійку виробів з дерева та популяризує український дизайн в світі.

Маючи багаторічний досвід роботи у деревообробній галузі, команда LIGNO візуалізувала проблему, з якою стикається багато українських виробників – успішна реалізація власної продукції на українському та іноземному ринках. Тому LIGNO створено з метою бути якісним майданчиком зв'язку клієнтів з виробниками у цій сфері.

LIGNO поєднує в собі продукцію всього лісового сектору, що включає різноманітні галузі: лісову, деревообробну, меблеву, плитну, целюлозно-паперову, біоенергетичну тощо, які взаємодіють одна з одною для створення якісних та інноваційних виробів з деревини.

Інтернет-магазин містить широкий вибір українських виробів із деревини з різноманітними ціновими діапазонами та характеристиками, у більш ніж 10 основних категоріях продукції. Ми співпрацюємо лише із надійними та перевіреними виробниками і постачальниками, здійснюючи контроль відповідності нашим вимогам до продукції на усіх етапах.

Команда LIGNO бере постійну участь в проведенні спільних просвітніх і практичних заходів зі збереження навколишнього середовища та сталого використання лісових ресурсів. Ви можете долучитись до таких заходів, слідкуючи за нашими новинами.

Зробимо внесок у стале майбутнє разом!