.

Всі новини блогу

Сучасні дерев'яні меблі
Продукція 0 Коментарі Перегляди (146)
У інтернет-магазині виробів з дерева LIGNO ви знайдете сучасні меблі з дерева для будь-якого інтер'єру. Всі меблі з масиву дерева створені з врахуванням останніх тенденцій меблевої індустрії.
Стале виробництво «The Plus»
Один з провідних в Скандинавії виробників екологічно чистих меблів Vestre, разом із архітектурним бюро BIG, створили абсолютно нову типологію виробництва, в якій люди, виробництво, технології, архітектура і природа повністю взаємодіють між собою.
Що таке біоекономіка?
Реформи 0 Коментарі Перегляди (491)
Шість цілей розвитку біоекономіки включають питання продовольчої безпеки, управління природними ресурсами, зміни клімату, відповідальне споживання і виробництво, економічне зростання і належне управління.
Авіаційне паливо з деревних відходів
Перший комерційний рейс з використанням поновлюваного альтернативного палива для реактивних двигунів, виготовленого з деревних відходів і залишків лісозаготівлі – тріски і гілок, що залишаються після лісозаготівлі.
Вироби з дерева онлайн
Продукція 0 Коментарі Перегляди (679)
Вироби з деревини вважаються невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Деревина – один із найбільш корисних і універсальних відновлювальних ресурсів на планеті.
ПОРОДИ ДЕРЕВИНИ АВСТРАЛІЇ
Відрізніть ваші вироби з деревини, а також хвойну деревину від листяних порід із нашим глосарієм за типами деревини, який допоможе вам уникнути плутанини в наступному проекті.
Люстри з дерева
Продукція 0 Коментарі Перегляди (851)
Вибір правильних простих ідей для освітлення не завжди є легкою роботою. Ми зібрали найкращі світлодіодні люстри і настінні світильники з дерева на LIGNO.
Дерев'яні меблі
Продукція 0 Коментарі Перегляди (529)
Кожен, хто коли-небудь працював, майстрував або грав з деревиною, помітив, що між м'якою і твердою деревиною є чіткі відмінності.