.

Всі новини блогу

Подарунки з дерева на замовлення
А ви вже підібрали подарунки рідним на Різдво? Не панікуйте, ми пропонуємо вам унікальні подарунки з дерева на замовлення!
Новорічні прикраси з дерева
Усі, як дорослі, так і діти, з нетерпінням чекають на Новорічні свята! Для того, щоб відчути дух Різдва та отримати новорічний настрій, необхідно забезпечити відповідну атмосферу.
Дерев'яні лампи для HoReCa
Продукція 0 Коментарі Перегляди (254)
Освітлення – важливий елемент, про який іноді забувають при оформленні барів, готелів та ресторанів, що є величезною помилкою.
Вироби з дерева у світовій біоекономіці
Забезпечення можливості заміщення товарами з деревини та сприяння Цілям сталого розвитку.
Дерев'яні фігурки
Продукція 0 Коментарі Перегляди (279)
Фігурки – мініатюрні скульптури, які мають різні форми: тварин, людей, птахів, предметів. Їх виготовляють із різних матеріалів, ми розглянемо – екологічні фігурки із дерева.
Дерев'яні павільйони на EXPO 2020
EXPO 2020 Dubai – це всесвітня виставка, яка проходить з 1 жовтня 2021 року до 31 березня 2022 року. Міжнародне бюро виставок обрало Об'єднані Арабські Емірати, а саме Дубай, місцем організації ще в 2013 році.
Дерев'яні розвиваючі іграшки
Дерев'яні іграшки для розвитку дитини відіграють дуже важливу роль, цей тактильний матеріал тренує дрібну моторику, уважність, запам'ятовуваність. Існує такий великий вибір, що кожній дитині ви з легкістю зможете купити дерев'яні іграшки развивашки!
Міжнародна виставка LISDEREVMASH 2021
З 28 по 30 вересня у другому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві буде проходити головна вітчизняна виставка технологій для лісової, деревообробної та меблевої галузей – LISDEREVMASH.