.

Всі новини блогу

Проєкт WoodCircus
Без категорії 0 Коментарі Перегляди (90)
WoodCircus - проєкт, який спрямований на просування циркулярної економіки в країнах Європейського Союзу.
Вироби з дерева в Україні
Зростає світовий попит на вироби з натурального дерева, а також лісоматеріали. В значній мірі це обумовлено великими перевагами деревини і її естетичними характеристиками.
Офісна будівля Valle Wood
Будівництво 0 Коментарі Перегляди (138)
Valle Wood – це найбільша комерційна будівля в Норвегії з масиву дерева. Знаходиться в місті Осло, в самому його серці за адресою Innspurten, 0663. Унікальне і неповторне спорудження будувалося протягом 2 років, з 2017 по 2019 роки.
Дерев'яний декор
Продукція 0 Коментарі Перегляди (177)
Дерев'яний декор - одна з найбільш модних тенденцій 2021 року, оскільки зараз популярне все екологічне, зручне, довговічне і, звичайно ж, стильне.
Дерев'яні 3D пазли
Продукція 0 Коментарі Перегляди (273)
Дерев'яні 3D пазли - це екологічно чистий об'ємний конструктор, що буде цікавим усій родині, для малюків і дорослих, залежно від складності збірки. На ринку представлений величезний асортимент різних моделей тривимірного конструктора з дерева.
Дерев'яні стінові панелі
Стінові панелі з дерева - це декоративні елементи, які встановлюються на стіну. Раніше вони вважалися привілеєм аристократів і використовувалися в декоруванні особняків, королівських палаців і замків. Зараз дизайнери використовують панелі в якості прикраси в будь-яке житло.
Дерев'яні кухонні вироби
Дерево використовувалося для вироблення предметів домашнього ужитку ще з давніх часів. Особлива популярність дерев'яних кухонних аксесуарів зумовлена низкою переваг перед іншими матеріалами кухонних виробів, наприклад, пластиком, металом чи керамікою.
Дерев'яні аксесуари
Продукція 0 Коментарі Перегляди (325)
Коли в ідеально обставленій кімнаті не вистачає якоїсь родзинки, на допомогу приходять аксесуари. Це предмети декору, які створені для прикраси інтер'єру, вони не мають прямого призначення або використовуються в якості допоміжного інвентарю.