.

Всі новини блогу

Авіаційне паливо з деревних відходів
Перший комерційний рейс з використанням поновлюваного альтернативного палива для реактивних двигунів, виготовленого з деревних відходів і залишків лісозаготівлі – тріски і гілок, що залишаються після лісозаготівлі.
Вироби з дерева онлайн
Вироби з деревини вважаються невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Деревина – один із найбільш корисних і універсальних відновлювальних ресурсів на планеті.
ПОРОДИ ДЕРЕВИНИ АВСТРАЛІЇ
Відрізніть ваші вироби з деревини, а також хвойну деревину від листяних порід із нашим глосарієм за типами деревини, який допоможе вам уникнути плутанини в наступному проекті.
Люстри з дерева
Продукція 0 Коментарі Перегляди (190)
Вибір правильних простих ідей для освітлення не завжди є легкою роботою. Ми зібрали найкращі світлодіодні люстри і настінні світильники з дерева на LIGNO.
Дерев'яні меблі
Продукція 0 Коментарі Перегляди (267)
Кожен, хто коли-небудь працював, майстрував або грав з деревиною, помітив, що між м'якою і твердою деревиною є чіткі відмінності.
Дорожня карта розвитку меблевої галузі України
В рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business, консалтинговою компанією CSIL Milano (Centre for Industrial Studies) було розроблено комплексну «Дорожню карту розвитку меблевої галузі України».
Дерев'яні сходи для зустрічей
Атріум в новій штаб-квартирі NCC був спланований так, щоб створити спонтанні місця зустрічі.
Ліс і клімат
Без категорії 0 Коментарі Перегляди (178)
Зростаючий ліс поглинає вуглекислий газ з атмосфери. Це відбувається за допомогою фотосинтезу, який перетворює сонячну енергію, вуглекислий газ і воду в вуглеводи, які є складовими частинами деревини.