close

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити вашу взаємодію з вебсайтом.

.

Всі новини блогу

Дерев'яні розвиваючі іграшки
Дерев'яні іграшки для розвитку дитини відіграють дуже важливу роль, цей тактильний матеріал тренує дрібну моторику, уважність, запам'ятовуваність. Існує такий великий вибір, що кожній дитині ви з легкістю зможете купити дерев'яні іграшки развивашки!
Міжнародна виставка LISDEREVMASH 2021
З 28 по 30 вересня у другому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві буде проходити головна вітчизняна виставка технологій для лісової, деревообробної та меблевої галузей – LISDEREVMASH.
Дерев'яні скандинавські меблі
Скандинавські меблі - це перш за все лаконічний і стильний дизайн, на якому відбився характер нордичної культури північноєвропейських країн: Норвегії, Фінляндії, Данії, Швеції, Ісландії.
Дерев'яні меблі для HoReCa
Продукція 0 Коментарі Перегляди (164)
Вирішили відкрити новий бізнес HoReCa або змінити дизайн свого готелю, ресторану, бару, кафе? Пропонуємо ознайомитися з порадами по оформленню та вибору відповідних меблів.
Лісова стратегія ЄС до 2030 року
16 липня 2021 року Європейською комісією була прийнята нова лісова стратегія, яка пропонує заходи захисту лісів Європейського Союзу, передбачає збільшення площі, біорізноманіття, а також поліпшення екологічної ситуації.
Дерев'яні кухонні дошки
Продукція 0 Коментарі Перегляди (233)
Кожна господиня на кухні має такий зручний і незамінний прилад для готування як обробна дошка. Але не кожна знає яку дошку підібрати краще, якому матеріалу віддати перевагу.
Дослідження змін клімату 2021
7 серпня 2021 року було опубліковано чи не основний кліматичний документ для світової спільноти – дослідження "Climate Change 2021 The Physical Science Basis", проведене організацією Intergovernmental Panel on Climate Change (IPCC).
Дерев'яні еко іграшки
Продукція 0 Коментарі Перегляди (222)
Новим трендом, що прийшов до нас з Європи і Америки, стали eco-friendly-іграшки для дітей, які є абсолютно натуральними і безпечними навіть для найменших.