.

Останні пости

Дерев'яні розвиваючі іграшки

LIGNO Admin Sep 30, 2021 Продукція 0Коментарі

Перші примітивні іграшки з'явилися ще в давнину, вони виготовлялися з доступних матеріалів: соломи, каменю, гілок, пізніше - з глини і дерева. Дерев'яні іграшки для малюків не тільки розважали, а й навчали дітей пізнавати світ, визначати небезпеку, допомагали розвиватися.

Сучасна іграшка також несе найважливішу роль для виховання дитини. Завдяки іграшкам ми пізнаємо навколишнє середовище, вчимося мислити творчо, розвивати уяву, когнітивні навички та логіку. Діти під час гри вивчають сенсорний розвиток, досліджують предмети, їх кольори, величину, а також форми.

Дерев'яні іграшки для розвитку дитини відіграють дуже важливу роль, цей тактильний матеріал тренує дрібну моторику, уважність, запам'ятовуваність. Існує такий великий вибір, що кожній дитині ви з легкістю зможете купити дерев'яні іграшки развивашки, з якими вона зможе грати годинами і не відриватися, а найголовніше - вивчати навколишній світ!

Розвиваючі іграшки з дерева: переваги

Навчання під час гри ще ніколи не було таким веселим і цікавим! Дерев'яні іграшки для дітей мають безліч переваг в порівнянні з пластмасовими.

Eco-friendly

Дерев'яні еко іграшки не шкодять навколишньому середовищу, швидко розкладаються в природних умовах і підлягають вторинній переробці.

Міцність

Вони не тільки екологічно чисті, а й надзвичайно міцні, можуть служити не один рік.

Тактильність

На додаток до високого ступеня міцності також грає роль приємна текстура і тактильні відчуття. Дерев'яні тактильні іграшки прекрасно лягають в руці, фактура дерева допоможе формувати відчуття доторку і тиску.

Безпека

Ці безпечні іграшки не кришаться і не ламаються, навіть при падінні, тому ваша дитина не зможе проковтнути якусь дрібну частку, що може привести до серйозних травм.

Універсальність

Багато іграшки з дерева на замовлення мають кілька функцій, вони пристосовані для гри та навчання різних функцій мозкової діяльності дитини.

Креативність

З іграшками, такими як пазли, конструктор, кубики з дерева, у дитини є можливість стимулювати власну творчість в ігровій формі.

Дерев'яні іграшки спрямовані на безпечне навчання вашої дитини в цікавій ігровій формі. Якщо ви хочете купити іграшки з дерева оптом ви можете заглянути на наш маркетплейс LIGNO.

Які дерев'яні іграшки розвивають?

Кожні батьки хочуть, щоб їх малюк грав з іграшками, які були б корисними для майбутнього розвитку і сприйняття навколишнього середовища. Саме іграшки з дерева для дітей є такими інструментами, які не тільки ефективно займають час дитини, але і вчать її новому. Деякі дерев'яні іграшки найбільш корисні для певних завдань.

Дерев'яні брязкальця і ​​музичні інструменти формують рухові навички, слухові, тактильні та зорові відчуття.

Простота без додаткових звукових і світлових ефектів дозволяє дитині активно включати уяву, покращувати свої творчі навички, тому для розвитку креативності підійдуть найпростіші іграшки з дерева: фігурки, кубики, модельки.

Ходунки і біговели розвивають моторику і фізичні здібності кожного малюка.

Цікаві головоломки, пазли або конструктор підходять для дітей старшого віку і дозволяють їм розвинути концентрацію уваги, логічне мислення, посидючість.

Настільні ігри, рахівниці, головоломки з дерева стануть цікавим способом посприяти інтелектуальному мисленню.

Механічний конструктор допоможе пізнати дитині як працюють механічні елементи і машини, тренувати сенсорні навички, завдяки цікавим формам, рухливим частинам і яскравим кольорам, а також безпосередній участі в процесі збору тієї чи іншої моделі.

Головна ваше завдання - брати участь в розвагах дитини, разом збирати конструктор, думати над головоломками, тоді малюк буде активніше вчитися і розвиватися.

Найпопулярніші розвиваючі дерев'яні іграшки на LIGNO

На онлайн платформі виробів з дерева LIGNO представлений величезний асортимент дитячих дерев'яних іграшок: брязкальця, фігурки, кубики, пазли, механічний 3D конструктор, головоломки, настільні ігри, біговели, гойдалки і багато іншого.

Якщо ви не можете зрозуміти, яку іграшку вибрати для дитини, ми підібрали для вас найбільш ходові товари, які подобаються всім дітям і навіть їх батькам!

Дерев'яна іграшка "Лісові Дерева"

 

Спробуйте збалансувати на будь-якій з фігурок інші!

Дерев'яний конструктор Cubika 2

 

Побудуйте власний замок або, якщо є бажання, будь-яке інше приміщення: будинок, гараж, школу. Кількість деталей дозволить вам втілити проект мрії в реальність.

Дерев'яний 3D пазл "Локомотив з тендером"

 

Спробуйте зібрати локомотив з тендером, дотримуйтеся інструкції, адже це далеко не найпростіше завдання.

Дерев'яна іграшка "Ксилофон" LKS-2

 

Нехай ваш малюк розвиває свої творчі навички, граючи на дитячому дерев'яному ксилофоні LKS-2.

Ви можете замовити оптом дерев'яні іграшки в Україні. Ми пропонуємо найкращі умови: необмежену кількість товарів, все в наявності, низькі ціни, а також швидка доставка. Телефонуйте нам за номером +380732214481 або пишіть на електронну пошту ligno.market@gmail.com, ми завжди раді співпраці!

Теги іграшки

Залишіть свій відгук


*
*
*
*