.

.

Дерев'яний 3D пазл "Вежа-Аркбаліста"

29 USD

Запрошуємо вас зануритися в романтику середньовіччя і спробувати себе в якості майстра облогового мистецтва з новою цікавою моделлю "Вежа-Аркбаліста".

 

Кількість
В наявності

Дизайн та механізм моделі "Вежа-Аркбаліста" увібрали в себе кращі зразки древніх артилерійських пристроїв, легендарних битв, що відродилися у фільмах, книгах, іграх. Ця модель – варіація класичної бойової машини, дає вам можливість відчути себе великим завойовником та героєм минулих часів.

Модель складається з двох частин: облогової машини (аркбалісти) і механічної вежі. Обидві частини мають багато рухомих механічних вузлів і деталей.

Аркбаліста також складається з двох частин: стріляючого модуля і бази. У базі передбачений механізм з розсувними "лапами" для надання конструкції стійкості при стрільбі. Аркбаліста стріляє дерев'яними снарядами. Механізм дозволяє встановити одночасно чотири снаряди і зробити кілька пострілів поспіль.

У моделі реалізований механізм для горизонтального та вертикального наведення, який регулює поворот і нахил корпусу. На правій стороні корпусу моделі є важіль, який заводить механізм. Цей же важіль є спусковим механізмом.

Стріляючий модуль знімається з бази і може бути встановлений на верхній платформі Вежі – другої частини моделі.

Вежа та Аркбаліста обіцяє захоплюючу середньовічну пригоду відважним героям, що не побояться прийняти виклик і зібрати своїми вмілими руками екологічний конструктор без клею і спеціальних інструментів – тільки за допомогою механічної магії. На відміну від жорстокої реальності середньовічної облоги, яку навряд чи можна зарахувати до виду сімейного дозвілля, механічна модель "Вежа-Аркбаліста" створена виключно для розваги, позитивних емоцій та приємного проведення часу. Тому ми рекомендуємо відправлятися в цю подорож всією сім'єю. Тренуйтеся у влучності, захоплюйте замки, відчуйте дух лицарства та врятуйте прекрасну даму із захоплюючою цікавою моделлю "Вежа-Аркбаліста".

Інструкція

1000 од.

Характеристики

Розмір в готовому вигляді
Вежа - 15,3*9,5*9,6 см; Аркбаліста - 9*8,1*14,2 см
Розмір упаковки
37*17*2,7 см
Час складання
6 годин
Країна виробник
Україна

Спеціальні пропозиції

30 інших товарів із цієї категорії