close

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити вашу взаємодію з вебсайтом.

.

.

Дерев'яний 3D пазл "Скринька з секретом"

34 USD

Вишукана і оригінальна, справжня перлина в колекції 3D моделей "Механічна скринька з секретом" стане вашим улюбленим місцем для зберігання прикрас, записок і приємних дрібниць.

 

Кількість
В наявності

"Скринька з секретом" відкривається спеціальним ключем, який вбудований в механізм кришки. Ажурне різьблення дозволяє спостерігати за обертанням шестерень і рухом деталей в бокових частинах скриньки. Всередині ви знайдете два відділення для ювелірних виробів, записок та інших дрібниць.

Модель повністю укомплектована всім необхідним для складання. Модель виготовлена з якісної фанерної дошки, перевіреної європейськими лабораторіями і застосовується також у виробництві дитячих меблів. Всередині упаковки ви знайдете фанерні дошки, з яких потрібно лише видавити готові деталі і трансформувати їх у готову модель. Якість виготовлення деталей дуже висока – для вирізання елементів з фанерної дошки використовується лазерний метод. Для складання дерев'яного 3D пазла "Скринька з секретом" вам не знадобляться ані клей, ані спеціальні інструменти. Складається модель за покроковою ілюстрованою інструкцією з поясненнями на 10 мовах. Способи з’єднання деталей, що використовуються в механізмах, є винаходами і захищені міжнародними патентами.

Механічна скринька з секретом – чудовий подарунок і захоплюючий конструктор. А в зібраному вигляді може стати оригінальним доповненням до ювелірної прикраси, або іншого цінного подарунка.

Інструкція

1000 од.

Характеристики

Розмір в готовому вигляді
14,2*14,2*9,1 см
Розмір упаковки
37*17*3,3 см
Час складання
4-5 годин
Країна виробник
Україна
Кількість деталей
190 шт
Складність збірки
Середній

Спеціальні пропозиції

30 інших товарів із цієї категорії