close

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити вашу взаємодію з вебсайтом.

.

.

Дерев'яний 3D пазл "Спорткар U-9 Гран-прі"

37 USD

У спортивному автомобілі U-9 Гран-Прі відтворена класична конструкція і спортивний дизайн переможців ранніх автоперегонів. Під капотом цього красеня ви знайдете 8-циліндровий V-подібний двигун з 16-ма працюючими клапанами і вентилятором.

 

Кількість
В наявності

Спорткар U-9 Гран-Прі обладнаний рульовою рейкою і коробкою передач, що перемикає режими «нейтральний», «назад» і «вперед». Також в конструкції передбачені гоночні колеса з гумовими покришками для м'якшого ходу.

В основі дизайну моделі – конструкція спортивних автомобілів, які брали участь в найпершій гонці Гран-Прі, що проходила в Італії на початку двадцятого століття. Повторюючи витончені спортивні форми та лінії оригінальних прототипів Формули-1, нова модель має елегантний дизайн, який підкреслюють ремінна передача, що встановлена збоку, подовжений корпус, потужна радіаторна решітка і відкритий двигун.

Складання моделі

Створений з якісних деревних матеріалів, спорткар U-9 Гран-Прі збирається без клею і спеціальних інструментів. Відкриваючи коробку, ви відчуєте приємний запах дерева. 

Всередині упаковки ви знайдете фанерні дошки, з яких потрібно просто видавити готові деталі і трансформувати їх в готову модель. Кілька способів з'єднання деталей, які використовуються в спортивному автомобілі Ugears, є винаходом і захищені міжнародними патентами. Збирається модель за покроковою іллюстрованою інструкцією з поясненнями 11 мовами.

Інструкція

1000 од.

Характеристики

Розмір в готовому вигляді
35 * 9,5 * 13 см
Розмір упаковки
37 * 17 * 2,7 см
Час складання
6-7 годин
Кількість деталей
348 шт
Складність збірки
середній

Спеціальні пропозиції

30 інших товарів із цієї категорії