close

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити вашу взаємодію з вебсайтом.

.

.

Дерев'яний 3D пазл "Стімпанк-годинничок"

6 USD

Оригінальна імітація настільного годинника. Ця модель має дизайн у стилі стімпанк, вона легко збирається та підходить для початківців-конструкторів!

 

Кількість
В наявності

Декоративний годинник «Стімпанк-годинничок» увібрав у себе всі риси стилю, шестерні, декоративні різьблення у вигляді місяця, сонця та зірок, оригінальні орнаменти. 

Корпус відкритого типу годинника вироблений з високоякісної фанери, що зроблена з натурального дерева. Ви можете спостерігати усі внутрішні процеси роботи механізму. Циферблатом для трьох годинників служать шестерні, на яких рухаються стрілки, кожна з різним темпом.  

Завдяки невеликому розміру ви зможете швидко зібрати годинник, що також буде вигідно для новачків у збиранні пазлів з дерева. Для досвідчених фахівців у цій справі модель «Стімпанк-годинничок» буде чудовим та оригінальним доповненням до їх колекції. Для збірки вам потрібний лише оригінальний набір та інструкція. 

Станьте справжнім конструктором та почніть з моделі «Стімпанк-годинничок», а потім переходьте на складніші 3D пазли з дерева! 

Інструкція

100 од.

Характеристики

Матеріал
Фанера
Розмір в готовому вигляді
5.3*7.8*12.5 см
Розмір упаковки
9*27.5*0.9 см
Час складання
1 година
Країна виробник
Україна
Кількість деталей
43
Складність збірки
Легка

Спеціальні пропозиції

30 інших товарів із цієї категорії