close

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити вашу взаємодію з вебсайтом.

.

.

Дерев'яний 3D пазл "Науково-дослідне судно"

42 USD

Станьте капітаном розвідувального судна і почніть власну експедицію. Вивчайте Світовий океан, пізнавайте водні глибини разом з найсучаснішим Науково-дослідним кораблем. 

 

Кількість
В наявності

Вирушайте на зустріч пригодам, вивчайте морський світ разом з механічною моделлю “Науково-дослідне судно”. Ви можете відправитися до засніжених берегів Аляски або відвідати жаркий екватор, вам вирішувати, адже тепер ви капітан найсучаснішого судна, який технічно обладнаний.  

На корабель встановлено підйомний кран, він може служити як для технічних робіт, так і для занурення батискафу, це окрема камера для дослідження морського дна. Також на судні знаходяться мінікатер, рятувальний човен, відкидний трап. Перевозити вантаж можливо у місткому трюмі у якому знаходиться люк, де ви можете спостерігати за глибинами.  

Скелетна конструкція Науково-дослідного корабля дає змогу спостерігати за всіма внутрішніми механізмами. Матеріал виготовлення - високоякісна фанерна дошка, при збиранні конструктору вам не знадобиться клей або інші інструмент. 

Вперед на палубу!   

Інструкція

100 од.

Характеристики

Матеріал
Фанера
Розмір в готовому вигляді
38.5*11*25 см
Розмір упаковки
37.8*17*4.2 см
Час складання
10 годин
Країна виробник
Україна
Кількість деталей
575
Складність збірки
Підвищена

Спеціальні пропозиції

30 інших товарів із цієї категорії