.

.

Дерев'яний 3D пазл "Родстер VM-01"

38 USD

Своєю унікальною харизмою модель "Родстер VM-01" зобов'язана, як технічним характеристикам, так і максимально деталізованому реалістичному ретро-дизайну.

 

Кількість
В наявності

Ваша пригода розпочнеться з моменту, коли ви відкриєте коробку і відчуєте приємний запах натуральної деревини, який буде супроводжувати вас протягом збірки, тестування та гри з даною моделлю. Збірка дерев'яного 3d пазла "Родстер VM-01" - захоплюючий та інтригуючий процес. Своїми руками з плоских фанерних елементів ви створите об'ємне і рухливе механічне чудо. Зібравши Родстер, ви не зможете просто поставити його на полицю - вам обов'язково захочеться побачити його в дії і протестувати всі його можливості. Класичні форми та унікальний впізнаваний дизайн, зробить Родстер прикрасою будь-якого інтер'єру і обов'язково приверне увагу ваших друзів та колег.

Своєю унікальною харизмою модель зобов'язана як технічним характеристикам, так і максимально деталізованому, реалістичному ретро-дизайну. Точність і плавність ліній корпусу досягнута завдяки комбінації елементів з фанери різної товщини - 4 і 2 мм. Відкривши кришку капота, можна побачити роботу восьмициліндрового двигуна, спостерігати хід поршнів.

Ваш автомобіль має коробку передач з трьома режимами: вперед, назад і холостий хід. Зміна напрямку руху здійснюється за допомогою керма, що обертається. Ще більшої реалістичності моделі надають амортизовані передні колеса.

Потужний гумомотор дозволяє машині проїхати до чотирьох метрів за один раз. Ключ заводу гумомотору виконаний у вигляді запасного колеса в задній частині Родстера.

Пропонуємо вам самостійно відкрити інші захоплюючі можливості цієї унікальної моделі, в якої обов'язково знайдеться чим вразити вашу уяву.

Інструкція зі складання

1000 од.

Характеристики

Розмір в готовому вигляді
30.5*13*10 см
Розмір упаковки
378*170*42 мм
Час складання
6-7 годин
Країна виробник
Україна
Кількість деталей
437 шт

Спеціальні пропозиції

30 інших товарів із цієї категорії