.

.

Дерев'яний 3D пазл "Пістолет Вольф-01"

14 USD

Унікальний екземпляр для вашої колекції дерев'яних 3D-конструкторів - заряджений позитивом, націлений на веселощі, механічний пістолет Вольф-01.

 

Кількість
В наявності

Нова модель дерев'яного 3D пазла "Пістолет Вольф-01" – це не просто дерев'яна іграшка, функціонал якої обмежений наведенням на ціль і уявною стріляниною. Вольф-01 – це механічний п'ятизарядний пістолет, з чудовими техніко-тактичними характеристиками, в тому числі, найважливішою з них - величезним зарядом безпечних і мирних веселощів.

Вольф-01 стріляє канцелярськими гумками калібру 60*1,5 мм з прицільною дальністю до 10 метрів. Завдяки елегантному дизайну і зручній формі пістолет комфортно тримати в руці.

Досить просте складання моделі не займе багато часу. Тому за один вечір ви можете озброїти чудовим новим пазлом всю родину і влаштувати справжню веселу сімейну баталію або чемпіонат зі стрільби.

Потаємне відділення в рукоятці пістолета допоможе заховати мікрофільм або додаткові гумки-"патрони". Пістолет обладнаний спеціальним швидкознімним кріпленням для ліхтарика, а запобіжник вбереже вас від зайвої витрати гумок-"патронів" і неприцільної стрільби.

Екологічний і безпечний дерев'яний 3D пазл "Пістолет Вольф-01" додасть позитивних емоцій в вашу домівку та офіс! Складіть його і відчуйте, як можна користуватися пістолетом по-іншому і, головне, мирно.

Техніко-тактичні характеристики:

- Калібр: 1,5*60 мм

- Довжина ствола: 230 мм

- Висота пістолета: 130мм

- Вага: 390 грам 

- Ємність: 5 гумових резинок

- Діапазон стрільби: 10 м 

Інструкція

1000 од.

Характеристики

Розмір в готовому вигляді
23*13*2.5 см
Розмір упаковки
37*17*3 см
Час складання
1 година
Країна виробник
Україна
Кількість деталей
63 шт
Складність збірки
Легкий

Спеціальні пропозиції

30 інших товарів із цієї категорії