.

.

Дерев'яний 3D пазл "Равлик-скарбничка"

43 USD

МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР ІЗ ДЕРЕВА

Один із перших винаходів шестирічного містера Плейвуда. На створення цього механізму юного винахідника надихнув домашній улюбленець – гігантський равлик Сліпер.

 

Кількість
В наявності

Сліпер, який став прототипом скарбнички, дуже норовливий. Одного разу, образившись на свого господаря, равлик утік. За добу він зумів подолати відстань у три лікті і погодився повернутися додому лише після того, як містер Плейвуд пообіцяв щодня годувати його добірним виноградом.

Містер Плейвуд використовував скарбничку для зберігання насінин, які слугували жителям Великого Дерева за валюту. Пізніше, коли під корінням Великого Дерева було знайдено скарб, золоті монети з нього також стали зберігати у скарбничці.

Спершу скарбничка була обладнана системою захисту від зламу. Але містерові Плейвуду довелось відмовитися від цієї ідеї після того, як він сам потрапив у хитромудру пастку, мало не втративши пальця.

В одній із версій скарбнички було передбачене подвійне дно. У ньому містер Плейвуд ховав креслення особливо секретних винаходів.

Бокові стінки скарбнички зроблені з затверділої на сонці прозорої смоли, яка видобувається на східних гілках Великого Дерева. Виробництво цього матеріалу триває від двох до п’яти тижнів і є дуже ризикованим – смоляр (так називають майстра з видобування смоли) від нудьги може задрімати і впасти з гілки.

Тепер, коли скарбничка розповсюджена у племенах, що населяють Велике Дерево, вона стала обов’язковим подарунком, який наречений дарує своїй обраниці. Якщо ж дівчина відмовляє, то висипає вміст скарбнички на голову нещасливому претендентові. Скарбничка дарувальникові не повертається.

Равлика-скарбничку у містера Плейвуда викрадали двічі. Першого разу її вкрав кочівник на прізвисько Рудобородий, за що був засуджений ватажками племен до трьох місяців виправних робіт на горіховій плантації. Наступного разу скарбничку викрав гігантський птах Руах, який живе на верхніх гілках, і містер Плейвуд зміг повернути свою власність лише за допомогою рушниці.

Інструкція

50 од.

Характеристики

Матеріал
Фанера, віск, еластомірна нитка, акрилова деталь, дерев’яні вісі
Вікова категорія
14+
Розмір в готовому вигляді
200 x 170 x 195 мм

Спеціальні пропозиції

30 інших товарів із цієї категорії