.

.

Дерев'яний 3D пазл "Рушниця"

58 USD

МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР ІЗ ДЕРЕВА

Перша зброя, сконструйована містером Плейвудом. Цей винахід став результатом знайомства юного конструктора зі старовинними коміксами про супергероїв, знайденими у Великій Деревній Бібліотеці.

 

Кількість
В наявності

Всього в арсеналі Плейвуда понад десять зразків різної зброї, серед яких – механічна клешня, телескопічна рогатка і колотилка-молотилка.

Спершу містер Плейвуд використовував рушницю для полювання на птаха Руаха, який викрав Равлика-скарбничку. Про це протистояння була складена епічна пісня «Великий містер Плейвуд проти підступного птаха Руаха». Утім, злі язики твердять, нібито автором пісні є сам містер Плейвуд.

Значно пізніше скоростріли застосовувала армія кочівників у боротьбі з плем’ям варварів з Зеленого моря, які нищили нижні гілки Великого Дерева.

Користуючись рушницею, варто бути дуже обережним, бо віддача може скинути вас із гілки. Перш ніж почати стрілянину, досвідчені стрільці страхуються мотузкою з ліан.

Легендарний снайпер на прізвисько Косоокий із відстані в п’ятдесят ліктів потрапляє в око деревному крабові. Деревному крабові це дуже не подобається.

Використання рушниці на гілках Великого Дерева у святкові дні суворо заборонене. Жителі Дерева, окрім Дня племені і Дня Дерева, відзначають: День бібліотекаря, День дарування плодів, День перемоги над хробаками і Свято сімейного куреня.

Особливої шкоди рушниця не завдає, але може спричинити велику образу.

 

Інструкція

49 од.

Характеристики

Матеріал
Фанера, віск, резинки, еластомірна нитка, дерев’яні вісі (2 шт)
Вікова категорія
14+
Розмір в готовому вигляді
660 x 75 x 160 мм

Спеціальні пропозиції

30 інших товарів із цієї категорії