close

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити вашу взаємодію з вебсайтом.

.

.

Дерев'яний 3D пазл "Сейф"

42 USD

Сейф від UGEARS це дуже цікавий спосіб надійно зберегти Ваші найкращі спогади та теплі почуття.

 

Кількість
В наявності

Відео

Відеоінструкція зі складання

Це справжній сейф з кодовим замком на 3 цифри. Модель продається у вигляді набору для самостійного складання. Сейф - це дотепна розвага. Наприклад, в середину Ви можете покласти приз та подарувати сейф в закритому вигляді, запропонувавши цілій компанії гру в "ведмежатників".

Людина може спробувати відкрити сейф, слухаючи звуки всередині або просто крутити ручку навмання. Це буде гарантовано весело та незвичайно. Головне, попередньо потренуватись самому та пояснити "ведмежатникам" принципи відкриття замка. Але в разі якщо інтрига занадто затягнеться можна просто об'явити код.

Правила відкриття сейфа:

Спочатку обнуліть кодовий замок: покрутіть ручку сейфа проти годинникової (вліво) на один-два оберти. Тепер можна набирати код: 

1 - Покрутіть ручку проти годинникової (вліво) до першої цифри від 1 до 9. Зупиніться на ній. 

2 - Тепер крутіть ручку за годинниковою (вправо) до цифри нуль. Після проходження нуля продовжуйте крутити ручку вправо до другої цифри коду від 1 до 9. Зупиніться на ній. 

3 - Знову крутіть ручку проти годинникової (вліво) до третьої цифри коду.

Якщо комбінація вірна на третій цифрі сейф клацне та відкриється сам. (Коротко правила: крутити вліво до першої цифри, вправо через нуль до другої цифри, вліво до третьої цифри). Щоб знову закрити сейф - зачиніть дверцята, проверніть ручку проти годинникової (вліво) - замок закриється сам.

100 од.

Характеристики

Розмір в готовому вигляді
196*185*176 мм
Розмір упаковки
370*170*35 мм
Країна виробник
Україна
Кількість деталей
179 шт.
Середній час складання
2 дні

Спеціальні пропозиції

30 інших товарів із цієї категорії