.

.

Деревянный столик "Laptop iDesk"

94 $

Органайзер в якому налаштовується рівень нахилу верхньої поверхні та незалежно регулюються ніжки по довжині дає Вам можливість дуже зручно працювати з ноутбуком в ліжку.

 

Количество
В наявності

Як щодо попрацювати в ліжку? А може кави? Або, все ж, полуничку з вершками в ліжечку? А може просто фільм під ковдрою?! Але ж в будь-якому випадку в ліжку Вам буде дуже незручно - то каву можна розлити, то ягідки з вершками розсипати, то ноутбук буде перевертатися і скочуватися з покривала.

Команда EcoWalnut розробила для Вас неймовірно зручний і практичний деск для ноутбука нового покоління - і назвали його Laptop iDesk. Максимально продумана конструкція, унікальний дизайн, висока якість виконання роботи, незалежно регульовані ніжки по довжині і налаштовується рівень нахилу верхньої поверхні органайзера це дає Вам можливість не тільки дуже зручно працювати з ноутбуком в ліжку, але і здивувати Вашого знайомого або друга відмінним подарунком. Це Вам обов'язково треба спробувати!

Ідеально підходить для ноутбука середніх розмірів (не більше 16 дюймів в діагоналі); паз для смартфона товщиною від 6 до 10.5мм довжиною 140мм, паз для планшета товщиною від 6 до 10мм довжиною не більше 325мм.

Можливо нанесення будь-якого логотипу, а також зміна конструкції виробу на Вашу вимогу.

Матеріал: високоякісна оброблена деревина волоського горіха, просочена натуральним маслом.

Зроблено в Україні за всіма стандартами eкo-продукції.

 

998 Товары

Характеристики

Материал
Оброблена деревина горіха, просочена натуральним маслом
Порода древесины
Грецкий орех
Гравировка
Під замовлення
Страна производитель
Украина
Размер модели
540*300*220 мм

30 других товаров из этой категории