.

.

Табурет CUT

233 USD

Табурет CUT — це унікальна дизайнерська табуретка, котра неодмінно займе своє почесне місце у вашій кухні, вітальні чи інших кімнатах з довільними інтер’єрами.

Це чудовий синтез практичності, натуральності та продуманого до деталей дизайну.

 

Кількість
В наявності

Табурет CUT від Esense є універсальним, тому з легкістю виконуватиме як функції табурету, так і придиванного столика чи навіть невеликої тумби. Так, використовуючи табурет в якості столика, Ви маєте чудові нагоду розмістити на ньому, для прикладу, чашку чаю чи кави, книги та журнали, пульт від ТВ та мобільні гаджети — все залежить від Вашої фантазії!

Табуретка CUT чудово підходить для невеликих кімнат, а в кімнатах більшого розміру Ви можете розмістити, для прикладу, комплект, в котрий входитиме табуретка CUT та журнальний столик CUT. Купити табурет CUT завжди доцільно!

Окрім вишуканого дизайну, він відрізняється міцністю, практичністю та довговічністю.

Для створення дерев'яної частина сидіння майстер використав ламельний дубовий шпон з тріщинками та сучками. Завдяки такому рішенню кожен табурет КАТ виглядає природно та унікально, набуває своєї неповторності.

Для виготовлення білого сектору використано металевий лист, котрий покритий порошковою фарбою.

Завдяки використанню в конструкції виробу зазначених матеріалів, табуретка КАТ дуже легко миється, на ньому не залишається слідів бруду, плям та розводів.

Табуретка може бути виконана в різних кольорах. При цьому Ви маєте нагоду обрати як колір дерев’яної, так і колір металевої частини виробу:

- метал може бути пофарбований в чорний чи білий кольори без додаткової оплати. Додатково можливе пофарбування у інші кольори та відтінки, наявність котрих необхідно уточнювати. Доплата при цьому складе 10% від вартості виробу;

- шпон також можна замовляти в різноманітних відтінках, наявність яких попередньо уточняється. Доплата при цьому також складе 10% від вартості виробу.

Купити табуретку CUT та різноманітні меблі від виробника Esense та інших Ви можете в будь-який зручний для Вас час.

1000 од.

Характеристики

Висота
450 мм
Ширина
350 мм
Матеріал
МДФ шпонований, МДФ фарбований
Товари для
Кухні
Довжина
350 мм
Країна виробник
Україна

Спеціальні пропозиції

16 інших товарів із цієї категорії