.

.

Дерев'яна Вітрина Франкфурт ІІ

521 USD

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

 

Порода деревини
Кількість
В наявності

Вітрина Франкфурт ІІ має значну схожість з вітриною Франкфурт І, тільки ця майже в двічі більша.

Вона не тільки вражає своїм надзвичайним дизайном і водночас елегантністю, але також виготовляється із сертифікованого FSC матеріалу на основі деревини буку чи дубу. Просте дерев’яне обрамлення скляних дверцят, а також чіткі чорні смуги довершують дизайн. Місце для зберігання відповідає можливості ідеально встановити простір для ваших улюблених декоративних елементів.

Меблевими партнерами є комбінація класичних елегантних виробів вітальні Франкфурт, яка включає в себе 10 співзвучних позицій, за допомогою яких ви можете створити сучасне та затишне житлове середовище. Вітрина Франкфурт II є перевагою для всіх, хто любить мінімалістично та стильно!

Конструкція підтримується чотирма ніжками, які з’єднуються стильною чорною смугою, створюючи одну поперечину, яка проходить нижче комода. Завдяки цьому вам буде легко прибирати й чистота пануватиме в домі.

Сучасний фасад спроектовано без ручок, при цьому вітрина залишається зручною для щоденного використання. Вітрина Франкфурт II має класичний дизайн, який дозволяє показати природну фактуру деревини. Кожен елемент та деталь має різний малюнок фактури, якісну обробку, здорові дерев’яні сучки, які не повторюються через природні фактори.

KLEN044
100 од.

Характеристики

Матеріал
Цільний / зрощений
Порода деревини
Бук / Дуб
Колір
Натуральний
Розмір
205 * 103 * 40 см
Країна виробник
Україна
Покриття
Натуральна олія

Спеціальні пропозиції

13 інших товарів із цієї категорії