.

.

Тягач VM-03

65 USD

Великий і потужний, тягач обладнаний працюючим шестициліндровим двигуном, який приводиться у рух гумомотором. На одному заводі модель може проїхати до п'яти метрів.

 

Кількість
В наявності

Рано вранці, коли холодний туман стелеться вздовж шосе, наганяючи сонливість і пробираючи до кісток, дорога покличе тебе у подорож. Чашка міцної кави допоможе підбадьоритися, але по-справжньому ти прокинешся після того, як повернеш ключ у замку запалювання. Енергія двигуна потече по венах твого вісімнадцятиколісного звіра, і він вдоволено заричить, як величезна хижа кішка. Ти вдихаєш аромат кабіни, відчуваючи звичну суміш запахів: шкіра, дизель, довгі дні і безсонні ночі за кермом - і повільно виводиш тягач на шосе, де він зможе випустити на волю свою справжню силу і з ревом помчати вдалечінь ... Чи доводилося вам відчувати подібні почуття ? Сьогодні у Вас з'явився шанс приєднатися до благородного племені водіїв вантажних машин з тягачем VM-03 від Ugears.

Великий і потужний, Тягач обладнаний працюючим шестициліндровим двигуном, який приводиться у рух гумомотором. На одному заводі модель може проїхати до п'яти метрів. Вантажівка має справжню коробку передач з 3ма режимами руху: вперед, задній хід або холостий хід. Амортизовані передні колеса повертаються, задаючи напрямок руху автомобіля.

Ретельно продуманий і максимально деталізований дизайн Тягача робить 3d пазли ще більш цікавими. Дизайнери обладнали 3d конструктор двома великими трубами і двома парами дзеркал для кращого огляду дороги, а також механізмом для реалістичної автозчіпки з причепом. Як і в реальному тягачі, де двері кабіни знаходяться на досить великій відстані від землі, в Тягачі Ugears передбачена маленька драбина для зручного доступу в кабіну. На задній стінці кабіни закріплена каністра і лопатка, а всередині для втомленого водія є спальне місце з телевізором.

Романтика дороги і потужність великої і швидкої машини не залишить нікого байдужим. Одинак ви або душа компанії - всім нам час від часу корисно побути наодинці з собою і дорогою: змити пил з душі, прочистити голову - і заново навчитися цінувати час, проведений із близькими. Залийте повний бак - і вперед, освоювати нові маршрути з Тягачем  VM-03 від Ugears.

Механічні 3d пазли Тягач VM-03 виготовлені з якісної фанерної дошки, яка перевірена європейськими лабораторіями і застосовується, також,  у виробництві дитячих меблів. Модель повністю укомплектована всім необхідним для складання. Якість виготовлення деталей дуже висока – для вирізання елементів з фанерної дошки використовується лазерний метод. Pозрізи зроблені лазерним станком з ЧПУ, лінії - приблизно з людську волосину. Всередині упаковки ви знайдете фанерні  дошки, з яких потрібно лише видавити готові деталі і трансформувати їх в готову працюючу модель тягача.  Вам не знадобляться ані клей, ані спеціальні інструменти. Складається модель за покроковою ілюстрованою інструкцією з поясненнями на 11 мовах (українська, англійська, німецька, французька, польська, іспанська, російська, турецька, італійська, китайська і корейська).

Купити 3d конструктор із дерева «Тягач VM-03» Ви можете онлайн на - www.ligno.com.ua. Також в інтернет-магазині LIGNO Ви знайдете широкий асортимент товарів із дерева.

Інструкція

50 од.

Характеристики

Матеріал
Фанера
Країна виробник
Україна
Рух
Механічний
З'єднання
Без клею
Збірка
Самостійна
Кількість деталей
541 шт.
Складність збірки
Важка
Середній час складання
8-9 години
Розмір моделі
380х135х178 мм

30 інших товарів із цієї категорії