.

.

Баггі

32 USD

Іграшки з дерева «Багі» - це одні з найоригінальніших та незвичайних конструкторів від виробника Wood Trick. Збираючи 3d конструктор, Ви зрозумієте конструкцію із середини.

 

Кількість
В наявності

Іграшки з дерева «Баггі» - це одні з найоригінальніших та незвичайних конструкторів від виробника Wood Trick. Збираючи 3d конструктор, Ви зрозумієте конструкцію із середини.

Сьогодні стали популярними розвиваючі іграшки, тому дитячі іграшки виробництва Wood Trick допомагають розвинути розвивати у дитини образне та просторове мислення. Складаючи дерев’яний конструктор діти дізнаються багато нового. Дитячі розвиваючі іграшки можуть послужити відмінним поштовхом для їхнього розвитку.

3д пазли «Багі» вироблені з натуральної та якісної деревини. Збирання відбувається без використання клею, тому дана модель є абсолютно безпечною для дітей. Конструктор «Багі» складається зі ста сорока чотирьох деталей і по складності вважається легким.

Купити дерев’яний конструктор «Багі» Ви можете на сайті www.ligno.com.ua. Також в інтернет-магазині LIGNO Ви знайдете широкий вибір товарів з дерева.

Інструкція

50 од.

Характеристики

Вага
0.706 кг
Матеріал
Фанера
Країна виробник
Україна
Рух
Механічний
З'єднання
Без клею
Збірка
Самостійна
Кількість деталей
144
Складність збірки
Легко
Середній час складання
2.5 години
Розмір моделі
130x227x113 мм

30 інших товарів із цієї категорії