.

.

Тягач

83 USD

Конструктор із дерева «Тягач» - один з найгарніших та водночас один з найскладніших конструкторів виробництва Wood Trick. Дана модель є для справжніх чоловіків, які готові прийняти виклик та самостійно скласти такий конструктор.

 

Кількість
В наявності

Конструктор з дерева «Тягач» - один з найгарніших та водночас один з найскладніших конструкторів виробництва Wood Trick. Дана модель є для справжніх чоловіків, які готові прийняти виклик та самостійно скласти такий конструктор.

Конструктор «Тягач» - це справжній монстер серед інших подібних моделей. Завдяки спеціальному заводному механізму, можна запустити машину, яка проїде не малу відстань. Ця потужна машина має коробку передач, за допомогою якої можна перемикати швидкість тягача. Під капотом знаходиться чотирьох тактовний двигун із колінних валом. Внутрішні деталі - це натуральна копія справжніх деталей тягача. В через вирізані прорізи можна побачити двигун у роботі.

Усі деталі моделі машин виготовлені моделі із натурального дерева, тому вони є екологічно-чистим. Збирання відбувається без клею чи додаткових речовин, що робить конструктор безпечним для дітей. По складності збирання дана модель є складною і складається з близько п'ятисот деталей. Щоб скласти «Тягач» потрібно близько восьми годин, але результат вартий цього часу. А детальна інструкція допоможе Вам без проблем скласти справжнього «монстерам».

Купити конструктор «Тягач» Ви зможете на сайті www.ligno.com.ua. Такий конструктор можна подарувати не лише дитині, а й дорослому чоловіку.

Інструкція

50 од.

Характеристики

Вага
1.479 кг
Матеріал
Фанера
Країна виробник
Україна
Рух
Механічний
З'єднання
Без клею
Збірка
Самостійна
Кількість деталей
485
Складність збірки
Складна
Середній час складання
8 годин
Розмір моделі
375x110x150 мм

30 інших товарів із цієї категорії