.

.

Дерев'яний 3D пазл "Тягач"

48 USD

Нова модель "Тягач" перевершує за якістю і складністю всі попередні моделі. Це потужна машина, яка має перемикач швидкостей. Модель є втіленням вдосконаленого рівня складності для справжніх цінителів.

 

Кількість
В наявності

Конструктор з дерева «Тягач» - один з найгарніших та водночас один з найскладніших конструкторів. Модель для справжніх чоловіків, які готові прийняти виклик та самостійно скласти такий конструктор.

Дерев'яний конструктор «Тягач» - справжній монстр серед інших моделей. Завдяки спеціальному заводному механізму, можна запустити машину, яка проїде довгу відстань. Потужна машина має коробку передач, за допомогою якої можна перемикати швидкість тягача. Під капотом знаходиться чотирьох тактовний двигун із колінних валом. Внутрішні деталі - це натуральна копія справжніх деталей тягача. Через прорізи можна побачити двигун у роботі.

Усі деталі моделі виготовлені із натурального дерева, є екологічно чистим. Збирання відбувається без клею чи додаткових речовин, що робить конструктор безпечним для дітей. По складності збирання модель є складною, складається з близько п'ятисот деталей. Щоб скласти «Тягач» потрібно близько восьми годин, але результат вартий цього часу. Детальна інструкція допоможе скласти справжнього «монстра».

Купити конструктор «Тягач» можна на сайті www.ligno.com.ua. Дерев'яний конструктор буде гарним подарунком для дітей і дорослих.

* Фактична кількість деталей в наборі може відрізнятися, в зв'язку з удосконаленням моделей.

Інструкція

1000 од.

Характеристики

Вага
1.479 кг
Матеріал
Фанера
Країна виробник
Україна
Рух
Механічний
З'єднання
Без клею
Збірка
Самостійна
Кількість деталей
485
Складність збірки
Складна
Середній час складання
8 годин
Розмір моделі
375x110x150 мм

Спеціальні пропозиції

30 інших товарів із цієї категорії