.

.

Дерев'яний 3D пазл "Трактор"

43 USD

Дерев'яний конструктор "Трактор" - один з найпотужніших конструкторів в інтернет-магазині LIGNO. Оцінити такий механізм зможе тільки справжній чоловік. Робота двигуна заворожує - якщо підняти капот, буде видно роботу поршнів. "Трактор" можна поставити на нейтральну швидкість або завести його на повну і побачити, як швидко він їде.

 

Кількість
В наявності

Конструктор з дерева «Трактор» - одина з найпопулярніших та найпотужніших моделей в інтернет-магазині LIGNO. Модель складається за прикладом справжніх механізмів.

Саморобні трактори є унікальними у своєму роді. Є можливість підняти капот та подивитися на роботу поршнів. Щоб подивитися, як рухається «Трактор», можна завести його на максимальну швидкість або поставити на нейтральну передачу. Завдяки спеціальному важелю можна повертати колеса, задаючи напрям руху для транспорту. Також є можливість відкривати дверцята та регулювати сидіння.

Модель конструктора «Трактор» виготовлена із натуральної деревини - фанери ФК. Збирання відбувається без клею чи додаткових речовин, що робить конструктор абсолютно безпечним для дітей. Складність збирання - складна. Даний 3d конструктор складається майже з чотирьохсот деталей. Детальна інструкція допоможе вам чи вашим діткам скласти справжній трактор.

Купити конструктор міні-трактора ви можете на сайті www.ligno.com.ua. Ви не лише зберете трактор своїми руками, а й зрозумієте принцип роботи його двигуна.

* Фактична кількість деталей в наборі може відрізнятися, в зв'язку з удосконаленням моделей.

Інструкція

1000 од.

Характеристики

Вага
1,5 кг
Матеріал
Фанера
Країна виробник
Україна
Рух
Механічний
З'єднання
Без клею
Збірка
Самостійна
Кількість деталей
401 шт
Складність збірки
Складно
Середній час складання
6-8 год
Розмір моделі
295*160*185 мм

Спеціальні пропозиції

30 інших товарів із цієї категорії