.

.

Дерев'яний комод Франкфурт ІІ

477 USD

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

 

Порода деревини
Кількість
В наявності

Комод Франкфурт II з бука чи дубу (на вибір) відповідає всім нормам якості. Він виконаний з 100% - го масиву дерева та покритий маслом льону виробництва KHENO. А фурнітура німецького виробника Hafele та GTV. Шухляди комплектуються довідними елементами.

Конструкція з такою фурнітурою стане зручним рішенням, адже такий практичний варіант дозволить не стежити за тим, чи закриті дверцята чи шухляди, а забезпечує автоматичне закривання. Часто меблі псуються від ударів дверцят, де немає довідних елементів, з комодом Франкфурт II таких проблем не буде.

Дизайн його досить лаконічний, а стильні чорні смуги та чіткість ліній надають особливого шарму, що нагадує скандинавський стиль.

Конструкція підтримується чотирма ніжками, які з’єднуються, створюючи одну поперечину, яка проходить нижче комода. Завдяки цьому вам буде легко прибирати й свіжість пануватиме в домі. Сучасний фасад спроектовано без ручок, при цьому комод залишається зручним для щоденного використання.

Основу комода Франкфурт II складають:

— У верхній частині три висувні шухляди, для зберігання делікатних предметів, аксесуарів та білизни.

— Під ними три глибокі та великі полички за дверцятами знизу, які ідеально підходять для зберігання одягу та великих предметів. Туди чудово помістяться рушники, постільна білизна тощо, ми не обмежуємо його використання.

Комод може бути використаний в комплекті з будь-якою комбінацією меблів “вітальні Франкфурт”, яка включає в себе 10 співзвучних позицій.

Комод має класичний дизайн, який дозволяє просвічувати природну фактуру деревини, Кожен елемент та деталь має різний малюнок фактури, якісну обробку, здорові дерев’яні сучки, які не повторюються через природні фактори.

KLEN047
100 од.

Характеристики

Матеріал
Цільний / зрощений
Порода деревини
Бук / Дуб
Колір
Натуральний
Розмір
85 * 175 * 45 см
Країна виробник
Україна
Покриття
Натуральна олія
Кількість шухляд
3 шт

Спеціальні пропозиції

20 інших товарів із цієї категорії