.

.

Шафа Ніколь

827 USD

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

 

Кількість дверей
Матеріал фасаду центральної секції
Кількість
В наявності

Шафа Ніколь - елемент серії спальних меблів «Ніколь». Чудово поєднує в собі простоту, елегантність та естетичну привабливість. Але, окрім гарного зовнішнього вигляду, ця шафа є ще й функціональною та практичною.

Виготовлена з натуральної деревини (бук), внаслідок чого ваша спальня кімната наповниться особливим теплом та затишком. Дбаючи про ваше здоров‘я, в якості покриття ми використали лляну олію австрійського виробництва, яка є гіпоалергенною.

Чудовим доповненням шафи Ніколь є ручки німецького виробництва. Їм притаманна певна стриманість, але водночас, в поєднанні з деревом, вони надали шафі яскравого акценту.

При виборі шафи, радимо звернути увагу на її розміри: висота 223,3 см, глибина 62 см, а ширина може бути від 100 до 300 см (однієї дверки 50 см). Дверки можуть бути повністю дерев‘яні, або оздоблені матовим склом (біле/сіре) чи дзеркалом.

Також звертаємо вашу увагу на те, що шафа Ніколь має таке доповнення, як зовнішні висувні шухляди. Щодо внутрішнього наповнення шафи, то в базову комплектацію входять дві дерев‘яні полиці та 1 штанга для вішалок в кожній секції. Проте, для оптимального використання простору шафи, ми пропонуємо Вам обрати додаткове наповнення:

— Вставна полиця (50 або 100 см шириною). Рекомендуємо дотримуватись висоти між ними 30-35 см.

— Штанга для вішаків. Можна розміщувати тільки під вставною полицею. Рекомендуємо мінімальну висоту від низу шафи - 90 см.

— Висувна полиця (ширина 100 см). В стандартному варіанті висувається на 2/3, проте можливо замовити додаткову функцію повного висуву.

— Внутрішня висувна шухляда (ширина 50 або 100 см). Над висувною шухлядою рекомендується ставити полицю. В стандартному варіанті висувається на 2/3, проте можливо замовити додаткову функцію повного висуву.

— Т-подібна секція (висота - 143,9 см, ширина - 100 см). До неї входить 1 вертикальна перегородка, 3 вставні полиці (шириною 50 см), 1 штанга для вішаків (50 см). Монтується тільки в корпусі «100».

— Гардеробне дзеркало (висота 185 см, ширина 33,5 см). Для внутрішньої сторони дверей шафи. До нього рекомендуються ширококутні шарніри для відкриття дверей на 165 градусів.

— Комплект з 4 ширококутних шарнірів 165, з м‘яким закриттям. Дозволяють розкривати двері на 165 градусів.

— Висувна вішалка (з корпусу). Встановлюється на зовнішній стороні шафи та висувається на 20 см. Можливе розміщення як з правої, так і з лівої сторони шафи.

— Висувний гачок. Монтується у вставній полиці. Висувається на 3 см. Рекомендуємо розміщувати 1 гачок на 1 полиці по центру.

— Вішак для штанів/спідниць. Монтується у корпус «100». Рекомендована висота для встановлення - 70 см.

KLEN023
100 од.

Характеристики

Висота
2233 мм
Ширина
1519 мм, 2019 мм, 2519 мм, 3019 мм
Глибина
620 мм
Матеріал
Цільний / зрощений
Порода деревини
Бук
Країна виробник
Україна

Спеціальні пропозиції

20 інших товарів із цієї категорії