.

.

Шафа Глорія

797 USD

 

 

Кількість дверей
Матеріал фасаду центральної секції
Кількість
В наявності

Виготовлена з деревини бука. Для фасадів ми використовуємо цільний щит, для корпусу зрощений. В обох випадках він міцний та екологічний. Як покриття, притримуючись наших принципів, обрали олію натурального кольору, що підкреслює природну красу дерева та є безпечною для здоров’я, без запаху та небезпечних випарів.

Базова комплектація шафи

Базова комплектація шафи Глорія передбачає 2 полиці та штангу для вішаків у кожній секції. 

Комплектуючі та аксесуари для шафи Глорія

Щоб простір всередині шафи був використаний раціонально та зручно саме для вас, пропонуємо обрати такі комплектуючі та аксесуари:

— Додаткові полиці. Їх можна розміщувати через кожні 3,2 см. Отвори для полице тримачів зроблені в кожній секції. Ви можете обрати будь-яку відстань між полицями та будь-яку їх кількість. Оптимальною ж є відстань 30-35 см. Є два розміри ширини: 50 см і 100 см для різних 1-дверної та 2-дверної секції відповідно.

— Додаткова штанга для вішаків. Крім тих, що входять в базову комплектацію, ви можете дозамовити ще декілька таких комплектуючих. Але врахуйте, що для зручності її слід встановлювати десь на висоті 90 см від підлоги та обов’язково під вставною полицею, оскільки так вона кріпиться в шафі. Є два розміри ширини: 50 см і 100 см для різних 1-дверної та 2-дверної секції відповідно.

— Полиця висувна або полиця на направляючих, що дозволяє практично розміщувати та діставати необхідні речі. Зручно відкривати та вибирати потрібне, при цьому не потрібно діставати всі речі заради однієї. Підходить тільки для 2-дверної секції з шириною 100 см. За замовчуванням полиця висувається на 2/3. Можна додатково замовити встановлення направляючих, що дозволять висувати її повністю.

— Внутрішня висувна шухляда. Може мати два різні розміри ширини – 50 см і 100 см. Її висота 25,6 см. Розміщувати їх можна одну над одною. Рекомендуємо зверху ставити вставну полицю, що слугуватиме кришкою для шухляди. За замовчуванням шухляда висувається на 2/3. Можна додатково замовити встановлення направляючих, що дозволять висувати її повністю.

— Секція (комплект) для 2-дверної шафи Глорія. Її розміри: висота 144 см, ширина – 100 см. До комплекту входить: 1 перегородка, 3 вставні полиці по 50 см і 1 штанга для вішаків 50 см. Це готове рішення, яке дозволить ще більше урізноманітнити наповнення вашої шафи та отримати простір для розміщення ще більшої кількості речей.

— Гардеробне дзеркало. Розміщується на внутрішній стороні дверей. Досить велике (висота – 185 см), щоб ви могли бачити своє зображення в повний зріст. Рекомендуємо встановлювати на середні двері та обирати до них ще широко кутові шарніри, що дозволяють відчиняти двері практично на 1650.

— Комплект з 4-ох кутових шарнірів з м’яким закриттям. Дозволяють розкривати двері на 1650. Не рекомендуємо встановлювати на крайні двері. Також зверніть увагу, що на рівні розміщення таких шарнірів не можливо встановити висувні шухляди та висувні полиці.

— Висувна вішалка для зовнішньої сторони корпусу. Встановлюється на рівні штанги для вішаків та висувається на 20 см із зовнішньої сторони шафи. Можливе розміщення як з правої, так і з лівої сторони шафи. Зручно використовувати, наприклад, при вертикальному прасуванні чи залишати підготовані речі для примірки тощо.

— Висувний крючок, що монтується в полиці. Висувається на 3 см. Можливо розмістити тільки 1 крючок на 1 полиці по центру.

KLEN022
100 од.

Характеристики

Висота
2233 мм
Ширина
1519 мм, 2019 мм, 2519 мм, 3019 мм
Глибина
620 мм
Матеріал
Цільний / зрощений
Порода деревини
Бук
Країна виробник
Україна

Спеціальні пропозиції

20 інших товарів із цієї категорії