close

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити вашу взаємодію з вебсайтом.

.

.

Дерев'яний 3D пазл "Трамвайна лінія"

31 USD

Перед вами – нова механічна модель «Трамвайна лінія», перша модель з нової серії «Механічне місто».

 

 

Кількість
В наявності

ВІДЕО

Ми мріяли створити унікальне механічне місто. На річці, відкрите всім вітрам, релігіям та ідеям, місто музикантів, художників і винахідників, майстрів і воїнів. Найвільніше місто у світі. Місто, в якому закохуються, працюють, створюють нові проекти, технології, захищаються, коли необхідно, і, звичайно, розважаються.

Перед вами – нова механічна модель Ugears «Трамвайна лінія», перша модель з нової серії «Механічне місто».

Модель «Трамвайна лінія» складається з 14 частин, створених у зручному масштабі. З однієї сторони, всі частини моделі цікаво складати, з іншої – після складання вони перетворюються у механічні творіння з унікальним дизайном, в які ви занурюєтесь так, що не можете відірватися. 3Д модель Югірс «Трамвайна лінія» має відкриті рухомі механічні елементи і виготовлена повністю з деревних матеріалів. Це цілий механічний світ, який можна розширювати і доповнювати наступними моделями серії «Механічне місто».

Герої моделі 3D конструктори Югірс «Трамвайна лінія»:

– Трамвайчик, що рухається сам, з пантографом на даху, гумомотором, шестернями і приводами. Як і спражній трамвайчик, він має пару дверей, які відкриваються і закриваються. Трамвайчик заводиться вентилем-шестернею і починає рухатися після підняття пантографа. Одного повного заводу гумомотору буде достатньо, щоб трамвайчик проїхав по колії, заїхав в депо на поворотний круг, де його зупинить спеціальний «язичок». За допомогою перевідного важелю рейки колії повертаються на 180 градусів, і трамвай на все тому ж заводі самостійно виїде з депо і проїде до повороту колії. Жодної електроніки всередині. Тільки сила гравітації, шестерні і гумомотор.

– Трамвайна зупинка з квитковим кіоском на платформі, годинником, лавкою і маленькими сходинками, які можуть бути закріплені до будь-якого місця платформи

– Трамвайне депо, куди заїжджає трамвай, і де він знаходиться в перервах між рейсами. Депо оснащене поворотним кругом для розвороту трамвая на 180 градусів перед новим запуском. На рейках поворотного круга є спеціальний «язичок», який в закритому положенні зупиняє трамвай, а після повороту відкидається і, якщо у трамвая ще залишився завод гумомотору, він поїде далі сам по колії.

– Пішохідний міст – пішохідний перехід – сконструйований у формі арок з  мостиком і боковими сходинками. Встановлюється над трамвайною колією. Також, ви можете розташувати пішохідний міст на перехресті, і через арки можуть проїжджати машини. 

– Прямі рейки зі з’єднаннями і контактною рейкою посередині

– Радіусні рейки зі з’єднаннями і контактною рейкою посередині 

– Вуличні ліхтарі

– Джентльмен (мільйонер, фабрикант, меценат, улюбленець преси, герой світської хроніки або герой Вашої власної історії)

– Молодий винахідник (шпигун, секретний агент… Ваш варіант у Вашій власній історії)

– Загадкова незнайомка з собачкою або просто гарна дівчина у Вашій історії

– Дівчина-продавець морозива, яка ховається під парасолькою… або ще одна чарівна незнайомка у Вашій власній історії

– Шериф на коні або харизматичний ковбой у Вашій власній історії

– Фабричний робітник

– Хлопчина-газетяр

Механічна модель Югірс «Трамвайна лінія» складається на столі без клею, спеціальних інструментів і навіть без зубочисток.

100 од.

Характеристики

Розмір в готовому вигляді
900х180х120 мм
Розмір упаковки
375х140х30 мм
Час складання
5 годин

Спеціальні пропозиції

30 інших товарів із цієї категорії