.

.

Дерев'яний 3D пазл "Поштовий диліжанс"

29 USD

Представляємо легендарний транспортний засіб кінця 18 - 19 ст. Вирушайте всією сім'єю у захоплюючу подорож на Дикий Захід з 3d моделлю "Поштовий диліжанс".

 

Кількість
В наявності

Проектуючи дерев'яний 3d пазл "Поштовий диліжанс", інженери-розробники керувалися двома основними принципами: диліжанс повинен бути привабливим з точки зору дизайну, та в той же час досить міцним, щоб протистояти випробуванням Дикого Заходу – на той випадок, якщо ви захочете відтворити цей період вдома разом із сім'єю або друзями. В результаті диліжанс має масивну надійну раму та колеса, які підходять для гри, і витончену різьблену кабіну.

Двері кабіни відчиняються. На даху диліжанса є скринька для листів. А якщо ваша дитина чекає посилки із солодощами на іншому кінці столу, ви можете відправити пару цукерок в кабіні пасажирським класом. Якщо ж кількість солодкого вантажу перевищує місткість кабіни, поштові скриньки можна зняти з даху і розмістити вашу посилку на їх місці.

Диліжанс має досить швидкий хід, зробивши лише кілька обертів ключем, можна відправляти модель у дорогу. Запускаючи модель, не забудьте заблокувати задню вісь, щоб диліжанс не втік від вас завчасно.

Цікава та надійна механіка моделі робить складання легким та зрозумілим для будь-якого віку. Модель призначена для всієї сім'ї – складайте "Поштовий диліжанс" із своїми близькими.

Декоративні елементи кабіни, витончена різьба та цікаві механічні деталі роблять модель "Поштового диліжансу" прикрасою будь-якого інтер'єру.

Дерев'яний конструктор "Поштовий диліжанс" виготовлений із високоякісної фанери, збирається без клею та додаткових інструментів. Процес складання принесе вам і вашим близьким незабутні враження та радість створення механічного дива своїми руками.

Інструкція

1000 од.

Характеристики

Розмір в готовому вигляді
40 * 12,5 * 16 см
Розмір упаковки
37 * 17 * 2,7 см
Час складання
5 годин
Країна виробник
Україна

Спеціальні пропозиції

30 інших товарів із цієї категорії