.

.

Пазли "Флора і фауна України"

7 USD

Карта-пазл "Флора та фауна України" для вивчення рослин, тварин, птахів та риб. Розвиває пам’ять і кругозір дітей за допомогою ігрового методу складання частин в карти-пазли.

 

Кількість
В наявності

Виготовлена з якісного екологічно чистого картону, карта-пазл «Флора і фауна України» перетворить навчання в цікаву гру.  Мапа допоможе дізнатися про найбільш поширені види флори і фауни в степах, лісах та горах України, а також найцікавішу інформацію про кожен із цих видів. Значна частина з них занесена до Червоної книги України та охороняється рядом міжнародних конвенцій. 

Завдяки високій точності відбитків і якості виробництва, всі елементи мапи  легко трансформуються у готову карту. Це  оригінальний подарунок для дітей від 3-х років, що розвиває уяву, просторове мислення, допитливість, пам'ять, вміння концентрувати увагу, вчить посидючості і доводити розпочату справу до завершення.

Карти-пазли об’єднують гру з навчанням, захоплюють уяву дітей на тривалий час. Їх можна складати власноруч, з друзями, з мамою чи татом. Це час, який ви проводите разом зі своїми дітьми, спілкуєтесь з ними, показуєте приклад і ділитесь своїми знаннями.

1000 од.

Характеристики

Вікова категорія
3+
Розмір в готовому вигляді
660 х 470 мм
Розмір упаковки
34,5 х 25,5 х 4 см
Час складання
1 година
Країна виробник
Україна

Спеціальні пропозиції

30 інших товарів із цієї категорії