.

.

Дерев'яний 3D пазл "Слон"

72 USD

МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР ІЗ ДЕРЕВА

Конструктор збирається з деталей, які необхідно від'єднати від планшетів і зібрати за інструкцією.

 

Кількість
В наявності

Слон – унікальний механізм, сконструйований містером Плейвудом у семирічному віці.
При створенні цього агрегату юний конструктор використав зображення слона із стародавнього манускрипту. Про розміри реального слона містер Плейвуд довідався набагато пізніше, коли отримав доступ до Великої Деревної Бібліотеки.

Цей механізм, який для містера Плейвуда був лише іграшкою, використовували також для транспортування невеликих вантажів – плодів та горіхів, а також як розвідника. Саме завдяки Слонові племена, що жили на Великому Дереві, довідалися про атаку, плановану варварами, що вийшли зі Зеленого моря, і змогли підготуватися до нападу.

У мирний час Слонів використовують, щоб діставати з важкодоступних гілок достиглі плоди. За один раз він може донести приблизно кілограм фруктів. Здавалося б, небагато, але завдяки своїй витривалості Слон здатний здійснити за добу приблизно сто рейсів. Ось вам і центнер смакоти.
Керування Слоном здійснюється за допомогою голосових команд. Вони віддаються спокійним голосом, без різких окриків. Кажуть, що деякі представники племені книжників оволоділи мистецтвом керування Слоном за допомогою телепатії, але документального підтвердження цьому немає.
Слон повільний, при цьому відзначається надзвичайною витривалістю й незворушністю. Відгукується на ім`я «Вухастий», любить грітися на сонечку, невибагливий у побуті.
Слон зображений на поштовій марці вартістю п’ять насінин, надрукованій на тонесенькій високоякісній корі.

Існує повір’я: якщо зустрінеш навантаженого Слона, потрібно тричі перестрибнути через нього, намагаючись при цьому не впасти з гілки. Того, хто зуміє це зробити, очікує успіх у всіх починаннях. Зустрінеш порожнього Слона – буде дощ.

Інструкція

50 од.

Характеристики

Матеріал
Шліфована фанера, віск, дерев’яні вісі (20 шт)
Вікова категорія
14+
Розмір в готовому вигляді
212 x 22 x 123 мм

Спеціальні пропозиції

30 інших товарів із цієї категорії