.

.

Дерев'яний 3D пазл "Пішохідний міст"

79 USD

МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР ІЗ ДЕРЕВА

Ця масштабна конструкція була створена містером Плейвудом, коли йому виповнилося п’ятнадцять років.

 

Кількість
В наявності

Ця масштабна конструкція була створена містером Плейвудом, коли йому виповнилося п’ятнадцять років.

Пішохідний міст з’єднував володіння племен селян і книжників, а вночі його підіймали, щоб ним не могли скористатися кочівники-безбілетники.

За прохід мостом Містер Плейвуд і два його брати брали плату – дві насінини з особи. Діти та старійшини платили одну насінину. Цю комерційну діяльність припинив спеціальний указ ватажка племені книжників, а зібрані насінини були конфісковані на потреби Великої Деревної Бібліотеки. Тепер перехід через міст безплатний.

До того часу як підйомний механізм мосту був удосконалений містером Плейвудом, для розсування потрібна була потужність п’ятнадцяти Слонів.

Для створення підйомного механізму мосту використали особливо міцну деревину, яку в повний місяць добувають з північного боку Великого Дерева.

Чайка, встановлена на вершині мосту, здатна передбачати погоду, але тлумачення цих передбачень доступне лише старійшинам племені бібліотекарів.

Лавочки на платформах мосту – чудове місце для зустрічей закоханих. Існує повір’я, що клятва, дана на тих лавочках, гарантує прекрасні стосунки на все життя.

В альтанці, розташованій на східному боці мосту, містер Плейвуд облаштував свій кабінет. Тепер там розміщено музей, присвячений дитячим рокам винахідника.

Саме завдяки цьому винаходу містер Плейвуд привернув до себе увагу ватажків племен, врешті-решт отримавши пропозицію створити й очолити Академію Конструкторів.

Інструкція

50 од.

Характеристики

Матеріал
Шліфована фанера, віск
Вікова категорія
14+
Розмір в готовому вигляді
550 x 280 x 410 мм

Спеціальні пропозиції

30 інших товарів із цієї категорії