.

.

Дерев'яний 3D пазл "Мікроскоп"

92 USD

МЕХАНІЧНИЙ КОНСТРУКТОР ІЗ ДЕРЕВА

Конструктор збирається з деталей, які необхідно від'єднати від планшетів і зібрати за інструкцією.

 

Кількість
В наявності

Цю конструкцію, зібрану містером Плейвудом у десятирічному віці, придбало плем’я селян. Вони використовували Мікроскоп для вивчення пилку, насіння та дрібних шкідників.

Завдяки Мікроскопу були виявлені й знищені манюнькі жуки-дармоїди,  які спустошили не одну плантацію, розміщену на гілках Великого Дерева.

Створюючи Мікроскоп, містер Плейвуд, окрім твердих сортів деревної кори, використав затверділу прозору смолу, а  також уламки  метеориту, що застряг у гілках.

Мікроскоп – один з найскладніших винаходів містера Плейвуда: автор працював над його створенням аж три місяці.

Перша версія Мікроскопа, замість збільшувати дрібні предмети, спалювала їх дотла. Цю модель містер Плейвуд тепер використовує замість пальника.

Містер Плейвуд спершу був настільки вражений побаченим, що на цілий тиждень втратив апетит. Інфузорії, яких він угледів, видались йому досить неприємними істотами. Але коли він познайомився з ними ближче, то відчув симпатію, дав їм імена і став запрошувати на дружні вечірки.

Одна з інфузорій містерові Плейвуду особливо сподобалася. Він назвав її Корнелією і присвятив  їй вірша, текст якого, на жаль, утрачений.

Вартість цього ґаджета дорівнює вартості десяти Слонів або трьох рушниць.

 

ІНСТРУКЦІЯ

50 од.

Характеристики

Матеріал
Фанера, віск, оптика, дзеркало, чорний папiр, дерев’яні вісі (5 шт.)
Вікова категорія
14+
Розмір в готовому вигляді
340 x 175 x 430 мм

Спеціальні пропозиції

30 інших товарів із цієї категорії