.

.

Біговел MICROCHIP

63 USD

Вашій увазі - біговел MICROCHIP. Велосипеди MICROCHIP розраховані для діток від 1-го рочка. Саме такий біговел стане крутим та ідеальним першим транспортом для Вашого маленького карапузика.

Гравірування
Кількість
В наявності

Виробник DYNAMIC WOODS пропонує не лише велосипеди для діток від 3-ьох рочків. Вашій увазі - біговел MICROCHIP. Велосипеди MICROCHIP розраховані для діток від 1-го рочка. Саме такий біговел стане крутим та ідеальним першим транспортом для Вашого маленького карапузика.

Велосипеди MICROCHIP - це абсолютно безпечний та комфортний транспортний засіб для малюків. Усі деталі, з яких виготовлений біговел MICROCHIP - натуральний кленовий масив, які мають мінімум скріплень. Також велосипеди такої моделі можуть похвалитися тим, що у них відсутні пластикові та металічні деталі, що робить дитячі велосипеди безпечними для маленьких водіїв. Ще одним з великих плюсів даної моделі є те, що біговел оснащений колесами, які мають гумові обводи, що дозволить захистити від шуму в домівці та підлогу від подряпин. А для того щоб біговел став ще крутішим, можливо замовити спеціальне гравірування, яке доступне у двох варіантах - лелека та кульбаба.

Купити дитячий велосипед MICROCHIP, а також замовити спеціальне гравірування Ви можете на сайті www.ligno.com.ua.

27 од.

Характеристики

Висота
340 мм
Вага
2.5 кг
Довжина
490 мм
Ширина руля
255 мм
Сидіння (мах)
250 мм
Гравірування
Лелека, Без гравірування, Кульбабка

5 інших товарів із цієї категорії