.

.

Біговел RAINBOW

105 USD

Будь-яка дитина зрадіє при появі веселки! Так само будь-яка дитина зрадіє, побачивши біговел RAINBOW. Біговел від виробника DYNAMIC WOODS неймовірно гарний, кольоровий та яскравий, як справжня веселка!

Колір
Кількість
В наявності

Будь-яка дитина зрадіє при появі веселки! Так само будь-яка дитина зрадіє, побачивши біговел RAINBOW. Біговел від виробника DYNAMIC WOODS це неймовірно гарний, кольоровий та яскравий, як справжня веселка!

Велосипеди розраховані для дітей від 1,5 до 6 років. Легкий та міцний корпус прослужить Вам не один рік. Біговел RAINBOW оснащений спеціальними колесами, оснащені вилками з обмежувачами для безпечної поїздки. Матеріали, з яких виготовлені велосипеди, екологічні табезпечні для малюків. Сидіння та руль виготовлені з м’якої та зручної конопляної тканини. Велосипед має три позиції, щоб регулювати висоту сидіння, що дозволить налаштувати для будь-якого малюка. Велосипеди доступні у 9 кольорах: CSL, Super 8, блакитний, жовтий, конопляний, коричневий, червоний, сірий та синій.

Купити дитячі велосипеди RAINBOW виробника DYNAMIC WOODS Ви можете купити на сайті http://ligno.com.ua. Також коли Ви замовите біговел RAINBOW, Ви отримаєте приємний подарунок підставку для Вашого “коня”.

20 од.

Характеристики

Висота
495 мм
Колір
CSL, Super 8, Блакитний, Жовтий, Конопляний, Коричневий, Червоний, Сірий, Синій
Довжина
840 мм
Ширина руля
375 мм
Сидіння (min)
360 мм

5 інших товарів із цієї категорії