close

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити вашу взаємодію з вебсайтом.

.

.

Біговел SWISS

187 USD

Унікальний дизайн, надійність, безпека та простота в експлуатації  – це те, за що ваш малюк полюбить SWISS з першого дотику.

 

Кількість
В наявності

Біговел Swiss - це неординарний та унікальний велосипед для дитини. Біговел з елегантним дизайном підійде для маленької принцеси або принца.

Дитячі велосипеди Swiss виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Деревина, яка використовується у виробництві - лише високої якості. Є можливість регулювання крісла, що дозволить комфортне катання на велосипеді. Біговел оснащений рулем зручної круглої форми, а м'які накладки на рулі - ідеальні для дитячих рук. Сам дерев'яний велосипед є легшим в порівнянні з металевими.

Біговел Swiss розрахований на дітей від 1,5 до 6 років. Надійність та простота в експлуатації - це те, за що ваша дитина полюбить цей велосипед з першого погляду.

Щоб купити дитячий велосипед Swiss не потрібно багато часу. Можна скористатися стандартною заявкою, або за допомогою функції ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ. Також приємним подарунком стане зручна підставка для “дерев'яного коня”.

87 од.

Характеристики

Висота
530 мм
Вага
4.4 кг
Довжина
880 мм
Ширина руля
375 мм
Сидіння (min)
350 мм
Сидіння (medium)
372 мм

Спеціальні пропозиції

4 інших товарів із цієї категорії